Książę William wysłał SMS-a do księcia Harry’ego po spotkaniu z Oprah

Para otworzyła się ok Dużo dla opery. Tematy obejmowały: znęcanie się Meghan na tle rasowym w tabloidach oraz sposób, w jaki odbywały się rozmowy na ten temat „jak ciemno” To byłaby chłosta Archiego i jak Archie nie otrzymałby zabezpieczenia, ponieważ nie był księciem.

Cóż, w ich dokumencie Netflix Harry’ego i MeganKsiążę Harry ujawnił, że jego brat, książę William, wysłał mu niepokojącą wiadomość po spotkaniu z Oprah.

W tej scenie zahartowany Harry pokazuje list Meghan. Wyglądała też na zdenerwowaną. „Na co patrzę?” powiedziała na początku.

– Chciałbym wiedzieć, co robić – powiedział Harry.

Megan odpowiedziała: „Wiem”. „Weźmy oddech. Weźmy trochę powietrza i wtedy zdecydujmy”.

To nie pierwszy raz, kiedy ta dwójka rozmawia. W tym samym dokumencie Netflix Harry ujawnił, że William i Meghan wdali się w kłótnię o jego związek z Meghan, co spowodowało, że William na niego nakrzyczał.

„Najsmutniejsze w tym wszystkim było to, że klin wyrósł między mną a moim bratem, więc teraz jest po stronie instytucji” – powiedział Harry. „I część tego rozumiem, prawda? To jego dziedzictwo. Więc w pewnym sensie jest już w nim zakorzenione, że częścią jego odpowiedzialności jest przetrwanie i kontynuacja tej instytucji”.

READ  Za kulisami wiadomość o nominacji Stephanie McMahon na tymczasowego dyrektora generalnego

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top