Książę William i Kate świętują Dzień Ojca w niewidzianym wcześniej

Toronto – Książę i księżna Cambridge świętują Dzień Ojca Udostępniaj zdjęcia rodzinne w mediach społecznościowych, w tym jeden przedstawiający ich trójkę dzieci, których nigdy wcześniej nie widział.

Zdjęcia były częścią sześciosekundowego filmu z okazji Dnia Ojca, który przedstawia cztery rodzinne zdjęcia zamontowane na korkowej tablicy.

W lewym dolnym rogu tablicy korkowej nigdy wcześniej nie widziana fotografia przedstawia księcia Williama w mundurze wraz z trójką jego dzieci, George’a, Charlotte i Louisa.

Inne zdjęcie przedstawia młodszego Williama siedzącego na trawie przed posiadłością Balmoral w Szkocji wraz z ojcem, księciem Karolem i bratem, księciem Harrym.

Cambridge udostępniło również zdjęcie ojca Kate, Michaela Middletona, idącego do ołtarza podczas jej ślubu w 2011 roku.

Podzielili się również zdjęciem królowej i zmarłego księcia Filipa z siedmiorgiem ich wnuków.

Inni członkowie rodziny królewskiej również świętują Dzień Ojca ze zdjęciami rodzinnymi. Książę Karol opublikował zdjęcia Wraz z ojcem i dwoma synami, a także zdjęcia Camilli z ojcem, majorem Brucem Shandem. Fotografia wykonana w 1951 roku, przedstawiająca Karola jako małe dziecko, Filipa i królową oraz jej ojca, króla Jerzego VI, została również opublikowana w Konta w mediach społecznościowych rodziny królewskiejعائلة.

READ  Tytuł księcia Harry'ego zniknął z wystawy sukien ślubnych Diany

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top