Książę Jerzy i księżniczka Charlotte na przyjęciu jubileuszowym u boku Williama i Kate

Chris JacksonObrazy Getty

Książę George i księżniczka Charlotte dołączyli do rodziców Williama i Kate, aby po raz drugi pojawić się w ten jubileuszowy dzień.

Młodzi członkowie rodziny królewskiej siedzieli obok księcia i księżnej Cambridge, aby obejrzeć gwiazdorską imprezę BBC na gali Palace, która odbyła się przed Pałacem Buckingham. Cambridge został sfotografowany, gdy cieszył się występem, nosił wielkie uśmiechy, a nawet śpiewał razem z kilkoma słynnymi muzykami.

Na imprezę Charlotte miała na sobie całkowicie czerwony strój, podczas gdy George koordynował swojego tatę w ciemnoniebieskim garniturze i niebieskim krawacie.

Brytyjski Królewski Jubileusz

Członkowie rodziny królewskiej oglądają koncert.

Niklas HallenObrazy Getty

Platynowa Gala Jubileuszowa Królowej Elżbiety II 2022 w Pałacu

Księżna Kate, Księżniczka Charlotte i Książę Jerzy

Chris JacksonObrazy Getty

Chociaż królowa Elżbieta nie wzięła udziału w wydarzeniu, decydując się na obejrzenie ceremonii w telewizji z zamku Windsor, król pojawił się w programie. Wcześniej nagrany skecz przedstawiający króla i popularną dziecięcą postać Misia Paddingtona został zagrany przed występem otwierającym Queen + Adam Lambert, a para nawet machała łyżkami w rytm „We Will Rock You”.

Inni członkowie rodziny królewskiej, którzy wzięli udział w paradzie, to książę Karol i Camilla, księżna Kornwalii; Księżniczka Anne i Sir Timothy Lawrence; książę Edward i Sophie, hrabina Wessex z dziećmi, Lady Louise i Jamesem, wicehrabią Severn; Księżniczka Beatrice i Eduardo Mapelli Mozzi; Księżniczka Eugenie i Jack Brooksbank; Peter Phillips i jego córki; Zara i Mike Tindall; Książę i księżna Gloucester; Książę cię. książę Michael i księżna Michael z Kentu; Sarah Chatto i jej rodzina.

Platynowy Jubileusz

Księżniczka Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi, Księżniczka Eugenie i Jack Brooksbank

Yu Mok – PA . ZdjęciaObrazy Getty

Brytyjski Królewski Jubileusz

Księżniczka Anne, Sir Timothy Lawrence i Sophie, hrabina Wessex

Chris JacksonObrazy Getty

W mega wydarzeniu wystąpiły takie gwiazdy, jak Elton John, Alicia Keys, Hans Zimmer, Doran Duran, Andrea Bocelli oraz ekipa kilku brytyjskich musicali. Portrety artystów są wyświetlane na zewnątrz Pałacu Buckingham, a także portrety królowej podczas jej panowania. Imprezę zakończyły wzruszające przemówienia księcia Williama i księcia Karola oraz występ Diany Ross.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top