Książę Harry, przybycie Meghan Markle do Wielkiej Brytanii pochłonęła „ciemność” pałacowych doradców

Książę Harry i Meghan Markle mają przybyć do Wielkiej Brytanii dzisiaj, 1 czerwca, aby uczcić jubileusz królowej.

Książę Harry i Meghan Markle mają przybyć do Wielkiej Brytanii dzisiaj, 1 czerwca, aby uczcić Jubileusz Królowej, Gwiazdka dzienna Stwierdziła, że ​​doradcy pałacowi „pozostawali w ciemności” o swoim przybyciu.

Według źródeł doradcy królewscy „martwią się” przybyciem Sussexes na jubileusz po dokładnym dopieczętowaniu szczegółów ich wizyty i planu, budząc wśród nich podejrzenia, że ​​zabiorą ze sobą kamery Netflix.

Według gazety „mężczyźni z sądu stwierdzili, że istnieje »napięcie« związane z przybyciem rodziny Sussex po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​rozmawiali o nakręceniu reality show o swoim życiu w Stanach Zjednoczonych”.

Należy jednak podkreślić, że źródła zbliżone do księcia Harry’ego i Meghan potwierdziły, że rodzina królewska nie ma się czym martwić i że para nie chce interesować się królową.

Wtajemniczony powiedział: „Nawiązano więcej kontaktów między księciem a członkami jego rodziny, ale każda rozmowa o planowaniu stworzenia spektaklu lub umniejszenia uroczystości królowej jest nonsensem. Są tutaj, aby zobaczyć rodzinę i cieszyć się tym, co bez wątpienia być wspaniałym momentem w historii”.

READ  Jerry Doucet, kanadyjski gitarzysta klasyczny, zmarł w Kolumbii Brytyjskiej w wieku 70 lat.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top