Książę Harry próbował ratować Amerykę, ale go nie słuchali!

Wiesz, że chciałbym, żeby królowa Elżbieta miała 120 lat, myślę, że jest wspaniałą królową; Ona jest królową Kanady, wiesz – sprawdź paszport, monety lub konstytucję, jeśli zapomnisz. Chciałbym mieć królową i chciałbym być daleko – zamiast mieć szefa. Chcę, żeby nasz premier miał kogoś nad sobą, choćby w teorii. Niech królowa i jej generalny gubernator mają wszystkie cechy królewskie – politycy nie powinni być tacy wspaniali.

Poza królową moim ulubionym księciem był książę Harry – zanim się ożenił. Służył w Afganistanie – w rzeczywistych sytuacjach, a nie w biurze w Kabulu. w terenie. Walcz ze zwykłymi ludźmi, także z Gurkhami. W prawdziwym niebezpieczeństwie.

Powiedział swojej babci, że to była najlepsza i najważniejsza rzecz, jaką zrobił. Jestem pewien, że tak było – to był chyba pierwszy i jedyny raz, kiedy był traktowany równo przez wszystkich wokół niego i odwrotnie.

A potem został dodatkowym członkiem programu Meghan Markle.

W dzisiejszym programie przyjrzymy się opinii Harry’ego na temat usuwania „Uszkodzeń” z internetu.

Książę Harry jest najgorszym królewskim. A to wiele mówi w rodzinie z księciem Karolem i księciem Andrzejem.

Sprzedam Harry’ego. Równie dobrze mógłby być jak kierowca NASCAR, ze spotami sponsorów. Nie wierz w ani jedno jego słowo. Nie dba o świat. Nie dba o obywateli, jak jego babcia. Dba tylko o siebie, żonę i konto bankowe.

Trzeba to zobaczyć, a nie usłyszeć.

klient: Kristen Anderson (Umieść tweeta na Twitterze)

wreszcie: twoje listy do mnie!

READ  Recenzja: apokaliptyczny Netflix Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot czerwony film Hollywood

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top