Krótkie sci-fi na ziemię wygląda jak australijskie Stranger Things

Gdy lato zbliża się ku końcowi, najlepsi przyjaciele Alex i Eddie spędzają dni na patrolowaniu australijskiego miasteczka na rowerach BMX z krótkofalówkami, czekając na coś… wszystko Zdarzyć się lub wystąpić. Początkowo największym wydarzeniem był powrót Stacey, sąsiadki Alexa, która akurat tak się zakochała. Ale potem trio zobaczyło meteor – przynajmniej tak im się wydaje – spadający na Ziemię i postanowili wspiąć się na miejsce katastrofy, aby zbadać.

Na pewno jest kilka Dziwne rzeczy smak dla W dół do ziemi, z mocną dawką nostalgii za latami 80. (syntezator, sprawdź!) i młodzieńczą pasją nastolatków. Ale dzieci są urocze (Stacey, wymarzona dziewczyna Alexa, tak się składa, że ​​kocha naukę i kosmos, a jej usta są pełne łuków), a historia buduje żywy świat w mniej niż 10 minut, nawet jeśli miniatura psuje emocje związane z odkryciem dla tego. nadal! Warto oglądać Kurz w YouTube Kanał na codzienną dawkę retro sci-fi.

Jakieś życzenie, żebyś mógł zobaczyć, co stanie się dalej, prawda?

W dół do ziemi Został wyreżyserowany przez Nicka Crowhursta i napisany przez Stephanie Jacqueline, a obsada obejmuje Sebastiana Scobalę (Alex), Williama Datry (Eddie) i Kiki Nichols (Stacy). Oto oficjalne podsumowanie:

Alex jest typowym nieśmiałym nastolatkiem, który zakochał się w swojej przestrzeni, jego obsesyjną sąsiadką, Stacey. Pomimo skomplikowanych wysiłków, by zwrócić jej uwagę, często z nieudolną pomocą swojego najlepszego przyjaciela, Eddiego, Stacey prawie go nie zauważa. Wszystko to zmienia się, gdy meteoryt rozbija się na obrzeżach ich małego australijskiego miasteczka. Widząc okazję do zbliżenia się do Stacy, Alex sugeruje, aby cała trójka spróbowała ją znaleźć. Uzbrojeni w mapę, krótkofalówki i, w przypadku Eddiego, mnóstwo przekąsek, cała trójka wyrusza w głąb lądu. Gdy słońce zachodzi, a Eddie spowalnia ich, ich szanse na znalezienie meteoru szybko maleją, aż natkną się na dymiącą stodołę i odkryją coś w środku!

Możesz dowiedzieć się więcej o W dół do ziemi (Łącznie z Jak powstała przestrzeń?) i ludzi, którzy znaleźli się w oficjalnej wersji filmu Strona internetowa.

READ  Start Starlinera Boeinga na Międzynarodową Stację Kosmiczną został odwołany z powodu usterki

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top