Królowa Elżbieta składa niespodziankę księciu Harry’emu kilka minut po jego przybyciu do Frogmore Cottage

Królowa niespodziewanie poleciała prosto do Frogmore Cottage, aby zobaczyć księcia Harry’ego zaledwie 30 minut po tym, jak przybył do swojego dawnego domu, aby odsłonić pomnik swojej zmarłej matki, księżnej Diany.

95-latek był widziany w drodze do księcia Sussex wkrótce po wejściu do swojej brytyjskiej rezydencji, która znajduje się w pobliżu zamku Windsor, w środę.

Harry, który w środę przybył sam do Wielkiej Brytanii, weźmie udział w pomniku swojej zmarłej matki księżnej Diany w Pałacu Kensington w czwartek (1 lipca).

Zrozumiałe jest, że królowa chętnie rozmawia ze swoim wnukiem i działa jako „rozjemca” w obliczu niedawnego kryzysu w rodzinie.

Ruch królowej jest uważany za bardzo istotny w obecnej sytuacji. Ledwie Harry poleciał z Heathrow do Frogmore Cottage, a królowa była w drodze na dół. Będą mieli o czym rozmawiać.

Niektórzy królewscy obserwatorzy oczekują teraz, że Harry spotka księcia Williama. Relacje między dwoma braćmi były napięte w ostatnich latach, pogorszyły się tylko po tym, jak pojawił się wywiad radiowy Harry’ego, w którym on i Meghan Markle skierowali zarzuty przeciwko rodzinie królewskiej.

Meghan Markle nie pojechała z mężem w podróż i zostanie w domu, aby opiekować się ich dwuletnim synem Archiem Harrisonem i ich nową córką Lilibit.

Książę Harry, który wylądował na Heathrow w środę, będzie przez pięć dni w izolacji, zanim będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu w przyszłym tygodniu.

READ  Eminem zadzwonił do Cordae i Jacka Harlowa, aby otrzymać „Killer (Remix)”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top