Krnick wygra bramką w ostatnich sekundach. Szóste zwycięstwo Warda Big Nona

Mike Zakapovsky strzela gola w 75. minucie spotkania z Krodzysk Vilgopolsky Wardi Bosna Wygrał Łukasz Trałka. Bramka, która dała drużynie Piotra Dvo ka szóste zwycięstwo w sezonie Najlepsza liga I najważniejsze punkty na tle walki o utrzymanie się w lidze.

Obejrzyj wideo
Za kulisami prac Sausage. Czy Chorwacja jest blisko Polski? Neymar płacze we Francji [SEKCJA PIŁKARSKA #77]

Po 17 rundach Ward zajmuje 11. miejsce w lidze z 20 punktami. Drużyna Dvo ெக்க k ma sześć punktów przewagi nad Stahlem Milkiem, który grał mniej w jednym meczu. Za tydzień Warda zagra z Beast Clive. Dzień wcześniej, niedziela, Jacoby Lupin Raków zdobywa Częstochowę.

Zespół Martina Chevroleta wciąż czeka na zwycięstwo z tego roku. W lidze Lupini przegrali nie tylko z Wardą Wisbach Zremisowali z Le Bosna i odpadli z Pucharu Polski, z którego odpadli Sojnisanga Sojnis. Jackleby zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli z 23 punktami. Chevrolet traci pięć punktów do 3. Rakowa.

Wdowiak podpisał kontrakt z Krakowem i może teraz grać w nowym klubie w lidze

Po wygranej Cornick stragan będzie trwał nadal

O ostatnich sekundach dodatkowego czasu gry decydują kibice oglądający mecz Cornick Jobs Że Stalowe mleko. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1, a decydującego gola zdobył Piotr Kravzic.

Stall wyszedł na prowadzenie w 7. minucie, kiedy padł strzał z Alexander College. Po 20 minutach kibice powinni objąć prowadzenie 2-0. Powinni byli, ale rzut karny został zmarnowany przez Maggie Tomasky. W 64. minucie kontaktową bramkę dla Zabreza zdobył Presmiswa Vinevsky.

Podniecenie!  Bayern strzelił trzy gole, wciąż tracąc punkty w Monachium!  Gol LewandowskiegoPodniecenie! Bayern strzelił trzy gole, wciąż tracąc punkty w Monachium! Gol Lewandowskiego

Stragan jest ostatni na stole i rozegrał jedną partię mniej niż Podbeskitsi Peelsko-piana, w którym traci dwa punkty. Corniche zajmuje obecnie czwarte miejsce w lidze, tracąc tylko jeden punkt do Rago. W następnej turze Stall podniesie się Kraków (Piątek), a Cornick zagra Lecchi Gtask (Sobota).