Kraken, Blackhawks, Bruins, Rangers, Sharks, Maple Leafs

W podsumowaniu dzisiejszych plotek National Hockey League, Seattle Kraken może otrzymać dobre wieści, jeśli chodzi o jeden z ich głównych projektów ekspansji, podczas gdy Chicago Blackhawks bacznie obserwują stan kontuzji jednej ze swoich gwiazd. Mówi się o zawieszeniu dwóch nieskrępowanych agentów NHL 2022, a Toronto Maple Leafs przyjmują podejście, że powinni otrzymać grę powracających graczy wcześniej niż później, zakładając, że są gotowi do powrotu. Wreszcie, czy rekiny są bardziej skłonne do handlu w San Jose lub podpisania swojego podpisu z Thomasem Hurtlem?

Kraken może wcześnie przywrócić Gourde

Dyrektor Generalny Kraken Ron Francis wspomniał na jego konferencji prasowej w piątekPowrót Yanni Gorde po kontuzji postępuje „przed terminem”. Oznacza to, że może wrócić do składu wcześniej niż wcześniej oczekiwano na początku grudnia, co jest świetną wiadomością dla zespołu, ponieważ oczekuje się, że będzie on dużą częścią ich ataku.

Gourde ma 50 punktów plus możliwość użycia Krakena i wierzy, że będzie w drużynie jako numer drużyny. 1 lub nie. 2 centrum. Kiedy ujawniono, że będzie nieobecny przez dwa miesiące, był to ogromny cios, mimo że zespół wiedział, że ma do czynienia z kontuzją, która wymaga czasu wolnego.

Kane wciąż boryka się z dokuczliwą kontuzją

Charlie Romiliotis z NBC Sports Chicago Raporty wskazują, że Kane nie w pełni wyzdrowiał po urazie Wygląda na to, że walczył przed rozpoczęciem bańki Edmonton w 2020 roku. Przeważa przekonanie, że Kane będzie w stanie przejść przez kontuzję, a Kane mówi, że jest „optymistyczny z miejscem”. [he’s] Idę. Co za szkoda, wciąż nieco niejasna.

Chicago, Il – 20 marca: Patrick Kane, prawe skrzydło, jeździ na łyżwach Chicago Blackhawks (88) podczas przerwy w trzecim okresie podczas meczu hokejowego NHL między Colorado Avalanche i Chicago Blackhawks 20 marca 2018 r. w United Center w Chicago, IL. Lawina wygrała 5-1. (Zdjęcie: Daniel Bartell / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Dobra wiadomość z Chicago jest taka, że ​​Jonathan Toews Wrócił, aby dołączyć do drużyny łyżwiarskiej i obóz szkoleniowy. Toews nie gwarantował występu na otwarciu, gdy Blackhawks zagrają w Colorado w środę, 13 października, ale był optymistyczny.

Bergeron do zbadania opcji

według Luke Fox z SportsnetW NHL 2022 jest kilku zawieszonych agentów, na których warto zwrócić uwagę. Wśród nich jest Patrice Bergeron, który jest w ostatnim roku swojej umowy. Oczekuj, że wielokrotny zwycięzca nagrody Selke rozejrzy się trochę następnego lata, czekając na oficjalną umowę z Bruins, mówi Fox. Może podpisać umowę na ponad 35 lat na rok, a nawet dwa lata.

Możliwa umowa Zibanegad z Rangers

Fox zauważa również, że oczekująca umowa Miki Zibanegada z Rangersami może nadejść w tym sezonie i istnieją spekulacje, że umowa może wynosić około ośmiu liczb AAV, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. Oznacza to, że Rangers są gotowi dać mu ponad 10 milionów dolarów w ciągu ośmiu lat.

Zapytany, czy chciałby coś zrobić prędzej czy później, odpowiedział: “Skupiam się na tym, co robię na lodzie… Uwielbiam to tutaj, uwielbiam kierunek, w którym zmierzamy.”

Tavares i Matthews prędzej niż później zagrają z Maple Leafs

Jonas Siegel z The Athletic zauważa, że ​​Maple Leafs zhakował Johna Tavaresa, aby zagrać w pierwszą pokazową grę Leafs, aby mógł usunąć tę grę z drogi i umieścić swój powrót na lodzie w przeszłości. on pisze:

“Sheldon How mówi, że Leaves chciał, aby John Tavares zagrał w pierwszym meczu pokazowym, aby mógł od razu pokonać tę przeszkodę. Tavares nie grał w mecz od czasu, gdy doznał wstrząsu mózgu w play-offach z Montrealem. “

Źródło – Sekcja komentarzy do lekkiej atletyki w czasie rzeczywistym – Jonas Segel – Sportowiec – 25.09.2021

Tymczasem Auston Matthews wydaje się nieco wyprzedzać harmonogram, ponieważ był na lodzie dwa razy w ciągu dwóch dni i wydaje się, że nie odczuwa żadnych negatywnych skutków wykonywania kilku powtórzeń. Fox zauważa: “Matthews początkowo celował w przyszłym tygodniu, aby rozpocząć walkę z krążkami. Zrobił to dzisiaj. Sheldon mówi, że powrót 34. z premiery jest na dobrej drodze: “Jeśli możemy zaangażować go w niektóre gry pokazowe, to ” będzie lepiej”.

Rekiny odbierają telefony w sprawie Hertl

Według Sheng Bing San Jose hokej teraz, Dyrektor generalny Sharks Doug Wilson powiedział, że odbył „kilka rozmów” z zawieszonym agentem Centrum Wolnego Agenta Thomasem Hurtlem. Jednocześnie z doniesień wynika, że ​​otrzymał wiele telefonów w sprawie dostępności Hertla. Wilson nie podaje żadnych szczegółów dotyczących żadnego scenariusza.

Wilson powiedział, że Hertel wie, „co o nim myślimy” i oczekuje, że obie strony ponownie porozmawiają o przedłużeniu w najbliższej przyszłości.

READ  Atak Nidridera może być przesadą dla Hurricanes w piątej grze, aby wygrać

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top