Kourtney Kardashian kupuje „wymarzony samochód” narzeczonego Travisa Parkera jako prezent na 46 urodziny

Travis Parker, Kourtney Kardashian

Travis Parker/Instagram

Kourtney Kardashian Wszystko poszło? Travis Parkerurodziny!

Aby uczcić 46. podróż muzyka wokół Słońca, Kardashian (lat 42) kupił coś, co wyglądało na klasycznego czarnego Buicka z lat 80., jak widać na perkusji Blink-182 Instagram.

Wraz z czarno-białą galerią przedstawiającą parę ubraną w body i stojącą w nowym samochodzie i wokół niego, Parker napisał: „Kiedy dziewczyna twoich marzeń dostanie wymarzony samochód”, odnosząc się do Kardashiana.

Związane z: Kourtney Kardashian honoruje Travisa Parkera w jego 46. urodziny: „Moje ulubione wszystko”

Zdjęcia przedstawiały parę w samochodzie przed hotelem Bel-Air w Los Angeles w Kalifornii, a także obejmującą się tuż za samochodem.

Jak widać w Kardashian Historia na InstagramieObchody urodzin Parkera wykraczały daleko poza hojny prezent, ponieważ niedawno odbyli uroczystą wycieczkę do Cabo San Lucas w Meksyku.

I kiedy tam byli, zostali poczęstowani na żywo zespołem mariachi i tortem urodzinowym, a także pluszowym zestawem czarnych balonów i napisem na oknie „Happy Birthday Travis”.

POWIĄZANE WIDEO: Kourtney, Travis, Megan Fox, MGK: The Celebrity Investigation Into Astrology

Kardashian i dwoje z jej trójki byłych dzieci Scott DisickI Byli też widziani Jazda konna na plaży w Cabo.

Parker i Kardashian zaręczyli się w październiku po prawie roku randek. Gwiazda reality show zgodziła się po wystawnej propozycji na plaży z kilkoma różami i świecami.

Przez weekend, mężu Uczestniczył w ślubie przyjaciela rodziny Simona Hackai żartując ze swoich nadchodzących ślubów.

Związane z: Kim Kardashian przekazuje The Matrix po powrocie z wycieczki z Kourtney i Travisem Parkerem oraz La La Anthony

Udostępnij Kardashian a słodka seria zdjęć O uroczystościach, które ich obchodziły, i Parkera trzymających się za ręce i śmiejących się.

„Idę do kościoła” napisała wpis, oznaczając Hucka i jego pana młodego Phila Reportellę i dodając emoji do kieliszka szampana.

READ  Brian Danielson potwierdza szczegóły umowy AEW

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj OsobyBEZPŁATNY codzienny biuletyn Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

„Nasz następny ruch” – skomentował Parker, używając emoji z czerwoną różą.

a Źródło powiedział PEOPLE w zeszłym miesiącu że chociaż zaręczyny były wciąż świeże, było tylko kwestią czasu, zanim założyciel Poosh i perkusista dotrą do ołtarza.

„Nigdy nie było pytania, czy się zajmą, bardziej przypominało to kiedy” – powiedział źródło. „Travis po prostu uwielbia Kourtney. Traktuje ją jak księżniczkę i jest wspaniałym facetem”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top