Kot zaginiony w mieszkaniu na Florydzie znaleziony, zwrócony właścicielom – National

Kot Binx, który mieszkał na dziewiątym piętrze Budynek mieszkalny w południowej Florydzie która zawaliła się w zeszłym miesiącu, została bezpiecznie odnaleziona i zwrócona rodzinie, poinformowali w piątek urzędnicy.

Gina Nicole Vlasik, współzałożycielka The Kitty Campus, napisała na Facebooku, że czarny kot, który wyglądał jak Binx, został znaleziony w pobliżu ruin budynku Surfside w czwartek wieczorem i został przywieziony do pobliskiego obiektu grupy w Miami Beach. Vlasik powiedział, że były mieszkaniec Champlain Towers South odwiedził kampus Kitty w piątek i potwierdził, że koty są jej.

Czytaj więcej:

Liczba ofiar śmiertelnych w zawaleniu się mieszkania w Surfside wzrasta do 79

„Jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy pomóc w najmniejszym stopniu” – napisał Vlasik.

Levin Cava powiedział podczas konferencji prasowej w piątek wieczorem, że wolontariusz, który poznał Binx, karmi koty w pobliżu zawalonego budynku.

Historia toczy się dalej pod reklamą

„Cieszę się, że ten mały cud może wnieść trochę światła w życie pogrążonej w żałobie rodziny i może stanowić jasny punkt dla całej naszej społeczności w środku tej strasznej tragedii” – powiedział Levin Cava.


Kliknij, aby odtworzyć wideo:Liczba ofiar śmiertelnych w wyniku zawalenia się budynku Surfside wzrosła do 64, a znaleziono jeszcze 4 ciała


Liczba ofiar śmiertelnych w wyniku zawalenia się budynku Surfside wzrosła do 64, a znaleziono jeszcze 4 ciała

Burmistrz powiedział, że pracownicy kontroli zwierząt nadal rozstawiają żywe pułapki w okolicy w nadziei na odzyskanie zwierząt, które mogły przeżyć śmiertelne załamanie.

12-piętrowy budynek zawalił się we wczesnych godzinach porannych 24 czerwca. Urzędnicy potwierdzili, że zginęło 79 osób, a 61 osób nadal zaginęło.

© 2021 Prasa kanadyjska

READ  Tragedia: Trudeau zobowiązuje się do walki z rasizmem w pamięci o morderstwie George'a Floyda-Nationala

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top