Kosmiczne gnomy biorą udział w inwazji internetowej po tym, jak popularny vtuber transmituje ich ulubioną grę

W dzisiejszych czasach gry eksplodują w najdziwniejszy sposób. Może przesyłać strumieniowo jednego członka BTS Jeden pocisk wśród nas jest podobny do klasy wirusowości wśród nas. Podobnie, jak dowiedziała się niedawno ogromna społeczność Deep Rock Galactic, wielki vtuber, który dołączy do szeregów kosmicznych krasnoludów, może doprowadzić do unicestwienia wszystkich potworów. Na szczęście ta grupa odważnych górników została powitana przez tych zielonobrodych, którzy z otwartymi ramionami obserwują dziewczynę z anime.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu, kiedy… Cyceron Botanik (Otwiera się w nowej karcie), vtuber należący do Hololive, mający prawie 1,3 miliona subskrybentów YouTube, transmitował Deep Rock Galactic przez prawie dwie godziny dla ponad 10 000 widzów, kończąc transmisję pozytywną recenzją gry. Ten strumień ma średnią oglądalność wynoszącą 160 000 wyświetleń w chwili pisania tego tekstu, więc nie ma wątpliwości, że wiele osób skupia się na grze – i to nie tylko w Japonii i szerszej Azji, gdzie Hololive jest ogólnie większy, gdzie Botan wyraźnie ma nietrywialna zachodnia publiczność.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top