Kontynuacja Final Fantasy VII Remake otrzymuje tytuł, zwiastun i okno premiery!

Podczas gdy zapowiedź rozwoju HBO a Gra o tron wersja telewizyjna Skupiona wokół Jona Snowa dominuje w nagłówkach fantasy w tym tygodniu, a całkiem potężna reklama gry wideo wymknęła się spod radaru. To był czwartek Final Fantasy VII Świętując naszą 25-tą rocznicę i studio gier wideo, Square Enix wyciągnął wszystkie dzwony i gwizdki, aby dać nam największy dzień w naszym życiu. Final Fantasy Siódmy Ponieważ nowa generacja nowej wersji została po raz pierwszy ogłoszona w 2015 roku.

Pierwszą i najbardziej ekscytującą rzeczą w programie jest to, że w końcu otrzymaliśmy więcej informacji na temat długo oczekiwanej kontynuacji Remake Final Fantasy VIIktóry na nowo stworzył klasyczną grę RPG na PlayStation z 1997 roku na konsole nowej generacji. przerobić Objęła tylko pierwszą część Final Fantasy VII Historia jest taka, więc wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy, aż Square Enix napełni nas jednym, kiedy będziemy mogli zagrać w resztę. Teraz wiemy.

Final Fantasy VII Odrodzenie Nadchodzi następna zima

Podczas obchodów rocznicy Square Enix dało nam pierwsze spojrzenie na sequel Remake Final Fantasy VII, oprócz potwierdzenia kilku istotnych szczegółów dotyczących przyszłości serii. Po pierwsze, jest to ponowne wyobrażenie Final Fantasy VII Zostało oficjalnie potwierdzone, że jest to trylogia. Druga gra będzie zatytułowana Final Fantasy VII Odrodzenie Zaplanowano, że ma ukazać się w przyszłą zimę. Może to oznaczać datę premiery pod koniec 2023 lub na początku 2024; Square Enix prawdopodobnie celowo pozostawił to niejasne, aby dać sobie trochę swobody. W tej chwili trzecia gra wciąż nie ma tytułu.

Poza tym jest ten mały zwiastun, o którym wspomniałem, który możesz obejrzeć powyżej. Pokazuje sceny z rozgrywki, gdy Cloud i Sephiroth wędrują przez góry Nibelheim, wraz z filmowymi nagraniami Zacka Faira, tajemniczego bohatera Bustera Sworda z niesamowitymi powiązaniami z przeszłością Clouda. Ta część z Cloud i Sephiroth jest prawdopodobnie zaczerpnięta bezpośrednio z sekwencji Flashback Calm w oryginale Final Fantasy VII; W zwiastunie jest on pokryty dialogiem między Cloudem a Tifą omawiającym te fatalne wydarzenia.

READ  WhatsApp może wkrótce umożliwić wstrzymywanie i wznawianie nagrań dźwiękowych przed wysłaniem

Final Fantasy VII Odrodzenie Zostanie wydana wyłącznie na PlayStation 5, więc jeśli jeszcze nie zaktualizowałeś, Square Enix ma mnóstwo powiadomień, że czas się zbliża.

Final Fantasy VII: podstawowy kryzys Nowa edycja jest w drodze!

Inną ważną wiadomością, którą Square Enix opublikowała podczas obchodów rocznicy, jest to, że kultowy klasyk Final Fantasy VII Gra spinoff Istota kryzysu Doczeka się również remake’u. Istota kryzysu Pierwotnie został wydany na PlayStation Portable (PSP) w 2007 roku, ale ponieważ ten system nigdy nie miał powszechnego dostępu do popularnych konsol PlayStation, wielu fanów go przegapiło. Opowiada historię Zacka Faira, żołnierza i towarzysza Clouda; Tak, celowo trzymam to nieprzezroczyste. jeden z Final Fantasy VII Większe dotyczy Zacka, więc jeśli chcesz poznać szczegóły, musisz zagrać dla siebie!

biorąc pod uwagę, że Remake Final Fantasy VII Wydaje się, że Zack staje się bardziej centralny z zmiany Wykonano zgodnie z pierwotnym prawem gry, czas pliku Istota kryzysu Idealny remake. Essence of Crisis: Final Fantasy VII Reunion Planowane jest również wyjście na zimę w przyszłą zimę. w odróżnieniu Final Fantasy VII Odrodzenie, Istota kryzysu Nowa wersja będzie dostępna na różnych systemach, w tym PS5, PS4 i Xbox Series X | S, Xbox One, Steam i Nintendo Switch.

Możesz znaleźć pełną listę wszystkich ogłoszeń z Final Fantasy VII Świętujemy 25. rocznicę Square Enix stronie internetowej. Czas zacząć planować przyszłoroczny wyjazd na Golden Bowl z Cloud, Aerith, Tifą i całą resztą.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi rzeczami fantasy, sci-fi i WiC, śledź Nasza kompleksowa strona na Facebooku i zasubskrybuj Nasz ekskluzywny biuletyn.

Uzyskaj HBO, Starz, Showtime i inne za darmo dzięki 7-dniowej wersji próbnej bez ryzyka z kanałów Amazon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top