Kontrola rabatu ICBC na redukcję gazu: Kiedy ją otrzymam?

Rząd Kolumbii Brytyjskiej twierdzi, że wysłał 142 miliony dolarów rabatu.

W marcu rząd Kolumbii Brytyjskiej ogłosił, że ICBC udzieli jednorazowej ulgi w wysokości 110 dolarów Kolumbijczykom Brytyjskim w celu zmniejszenia obciążenia finansowego cen gazu spowodowanego wojną na Ukrainie.

Ubezpieczyciel samochodów powiedział, że zostanie wysłanych 3,5 miliona rabatów, co daje łącznie ponad 396 milionów dolarów.

Klienci ICBC posiadający „podstawową polisę ubezpieczeniową na luty” będą mogli otrzymać zniżkę, jeśli zarejestrują bezpośrednią wpłatę lub zwrot środków na swoją kartę kredytową. Wszystkim innym rząd Kolumbii Brytyjskiej oświadczył, że klienci otrzymają rabaty w formie czeków w czerwcu.

Jednak wielu Kolumbijczyków brytyjskich nie otrzymało funduszy.

Rzecznik Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego i prokurator generalny Glacier Media powiedział w oświadczeniu e-mailowym, że przyznali „wszystkie rabaty w wysokości 25 000 USD klientom, którzy zarejestrowali się w celu dokonania wpłaty bezpośredniej”.

Dodali, że wszystkie 573 000 rabatów na karty kredytowe zostały przyznane uprawnionym klientom ICBC. Do tej pory departament wysłał 142 miliony dolarów ulgi.

Kiedy Kolumbijczycy Brytyjscy oczekują czeków rabatowych?

Ministerstwo podało, że w czerwcu zaczęło wydawać czeki rabatowe.

W sumie ministerstwo przetworzyło ponad 260 000 czeków, a liczba czeków ma osiągnąć w tym tygodniu 200 000 czeków.

Kiedy Glacier Media zapytał o harmonogram wszystkich pozostałych zniżek, rzecznik nie był w stanie powiedzieć, co.

Klienci, którzy zapłacili debetem, gotówką, czekiem, planem płatności lub kartą kredytową, których nie można przetworzyć, mogą spodziewać się otrzymania rabatów w formie czeku. To samo dotyczy każdego, kto ma technikę mówienia.

READ  Aktualizacje wiadomości giełdowych na żywo: 30 grudnia 2021 r.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top