Komunikat pogodowy dla metra w Vancouver z powodu fali upałów – BC

Ostrzeżenie przed upałem na wybrzeżu

Brendan Kergen / Vancouver jest niesamowity – | Historia: 337579

Ludzie są wzywani do zachowania czujności dzisiaj w Vancouver, ponieważ krótka fala upałów przejmie Metro Vancouver w niedzielę i poniedziałek.

Organizacja Environment Canada wydała alert w niedzielę rano dla regionu Metro Vancouver wraz z resztą Lower Mainland, Sunshine Coast i East Vancouver Island. Oczekuje się, że temperatury osiągną o 10°C wyższe niż sezonowe normy.

„Po stosunkowo chłodnym początku weekendu, dzisiaj temperatury znów wzrosną”, mówi Environment Canada. „Obecne wytyczne sugerują, że temperatury w ciągu dnia osiągną szczyt w przedziale od 30. do poniedziałku w miejscach oddalonych od bezpośredniego wybrzeża”.

Na razie spodziewają się 24°C w całym Vancouver, ale będzie się to różnić w zależności od lokalizacji. Oczekuje się, że w pomieszczeniach takich jak Abbotsford temperatura osiągnie 33 stopnie Celsjusza.

Oczekuje się, że przyniesie ciepło, ale nie potrwa długo.

Agencja federalna twierdzi, że „grzbiet związany z tą ciepłą falą zacznie skręcać w głąb lądu we wtorek, wnosząc do środka gorące powietrze”.

Oczekuje się, że temperatury na Okanaganie utrzymają się w latach 30. przez cały tydzień, a najwyższy poziom 37 ° C spodziewany jest w Kelowna w następną sobotę.

READ  Publiczne skargi na usługi i zasady związane z COVID-19 dominują w raporcie Rzecznika Praw Obywatelskich BC - BC .

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top