Komik i gwiazda Aladyna Gilbert Gottfried umiera w wieku 67 lat

Świat komedii ponownie przeżywa żałobę po śmierci słynnego komika Gilberta Gottfrieda w wieku 67 lat.

„Z smutkiem ogłaszamy śmierć naszego ukochanego Gilberta Gottfrieda po długiej chorobie” – napisała rodzina Gottfrieda w oświadczeniu. „Oprócz tego, że jest najsłynniejszym głosem komiksów, Gilbert był mężem, bratem, przyjacielem i ojcem dwójki swoich małych dzieci. Chociaż dzisiejszy dzień jest smutny dla nas wszystkich, proszę nadal śmiać się tak głośno, jak to możliwe w Honor Gilberta.

Chociaż Gottfried jest najbardziej znany ze swojego stand-upu, pojawił się w wielu filmach, w tym w filmach takich jak Gliniarz z Beverly Hills III Aladynw którym wypowiedział Iago the Parrot, Dr.. DoolittleI Seria niefortunnych wydarzeń Lemony Snicket. Komik był również znany z głosu kaczki lnianej w reklamach do 2011 roku. Inne popularne role głosowe to Kraang Subprime w Wojownicze Żółwie Ninja Cyfra LeBold w Zakup przez Internet.

Gottfried był żonaty z Darą Kravitz, którą poślubił w 2007 roku. Mają razem dwoje dzieci: córkę Lily i syna o imieniu Max.

Wkrótce przesyła w tym czasie kondolencje rodzinie i przyjaciołom Gottfrieda.

READ  Niespokojna młodzież i spoilery 21-25 marca 2022 r.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top