Kolejne zestawy z okazji premiery zwiastuna „Spider-Mana”

podziwiać

Mieliśmy teaser w zeszłym miesiącu, a teraz Marvel Studios ogłosiło, że jest gotowe do premiery pełnego zwiastuna nadchodzącego filmu „Spider-Man: No Way Home” we wtorek, 16 listopada, zgodnie z CBR.

Nie będzie to premiera internetowa, ale wybrana publiczność fanów Marvela w Los Angeles będzie uraczona prezentacją zwiastuna serialu, która odbędzie się o godzinie 17:00 czasu wschodniego.

Wydarzenie obiecuje również „wielkie niespodzianki”, które potencjalnie mogą być osobistą wizytą gwiazd lub niektórymi zapowiedziami Marvela. Nie jest jasne, jak długo zanim pojawi się w Internecie, ale ponieważ media społecznościowe są tym, czym są, prawdopodobnie minie niedługo, aby Marvel mógł uniknąć rozprzestrzeniania się spoilerów.

Film obejmujący cały wieloświat trafił ostatnio na nagłówki gazet z powodu intensywnych spekulacji fanów na temat wyciekających obrazów, które wydają się ujawniać pewne doniesienia o jego pojawieniu się od dawna.

Gwiazda filmowa Tom Holland rozmawiał również z Total Film (przez bezpośredni), na temat perspektywy odejścia na emeryturę i powiedział, że z przyjemnością pomoże poprowadzić swojego zastępcę i wyjaśnić, jak wpłynie to na życie osobiste:

„Czy to będzie w przyszłym roku, czy pięć lat później, wezmę na siebie nauczenie ich odpowiedzialności bycia Spider-Manem. Za każdym razem, gdy wychodzisz przez te drzwi, jesteś Spider-Manem. To trudne lub trudne. Czasami jest to trudne, ponieważ czasami po prostu chcesz iść do baru i się totalnie zmarnować, nie martwiąc się o reperkusje publicznej kontroli w: „O mój Boże, co masz na myśli mówiąc, że się upiłeś?”

Kiedy spotykasz te małe dzieci, które są w wieku, w którym nie mogą stwierdzić, czy to prawda, czy nie, to jest bardzo ekscytujące. Zawsze akcentuję i rozmawiam z nimi. To jest bardzo fajne. I to jest odpowiedzialność, którą naprawdę kocham brać. Ale kiedy ktoś inny zajmie moje miejsce, na pewno udzielę mu porady, jak się do tego zabrać, dam mu mój numer i zasadniczo powiem: „Kiedy mnie potrzebujesz, przyjacielu, jestem tutaj”.

„Spider-Man: No Way Home” trafi do kin 17 grudnia 2021 roku.

READ  „New Amsterdam” Sezon 3 Odcinek 14 Ostateczne podsumowanie – Max / Helen [Spoiler]

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top