Klub nie jest już tylko na zaproszenie

Klub się rozszerza. Współzałożyciele Paul Davison i Rohan Seth ogłosili dzisiaj, że aplikacja nie jest już dostępna tylko na zaproszenie. Rzecznik potwierdził, że obecnie na liście oczekujących znajduje się około 10 milionów osób, które z czasem będą dodawane do aplikacji. (Zasadniczo miliony użytkowników nie zostaną dodane dzisiaj, ale najwyraźniej, jeśli spróbujesz się zarejestrować ponownie, będziesz mógł to zrobić.) Wraz z wiadomościami Clubhouse pokazał nowe logo, a także nowe ikona aplikacji: Justin „Meezy” Williams, menedżer Raper 21 Savage.

„System zaproszeń był ważną częścią naszej wczesnej historii”, mówi jeden z postów na blogu o zmianach. „Dodając ludzi falami, witając nowe twarze co tydzień w Trends Wednesday i rozmawiając ze społecznością w każdą niedzielę w Town Hall, byliśmy w stanie rozwijać Clubhouse w wyważony sposób i zapobiegać rozpadaniu się rzeczy podczas skalowania. ”

Ta zmiana następuje zaledwie tydzień po klubie Uruchomiona Jego producent DM, Backchannel, który według zespołu otrzymał 10 milionów wiadomości wysłanych w pierwszym dniu premiery i ponad 90 milionów w ciągu pierwszego tygodnia.

Oczywiście otwarcie aplikacji odbywa się w warunkach rosnącej konkurencji. Gdy Clubhouse zbudował swój produkt i zyskał listę oczekujących, otworzył dla wszystkich inne społecznościowe produkty audio, takie jak Twitter Spaces. Jeśli Clubhouse chce konkurować i nadal pozyskiwać nowych użytkowników, będzie musiał upewnić się, że wszyscy rzeczywiście mają do niego dostęp. Częścią tej podróży było przeniesienie aplikacji na Androida, a także na iOS, a teraz ukończyłem drugi ważny krok, czyli usunięcie wszelkich bramek wokół rejestracji nowych użytkowników.

READ  Alberta została zmuszona do wykorzystania rezerw w celu zbilansowania systemu energetycznego po raz drugi w lipcu

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top