Kings Quinton Byfield pomógł usunąć lód, zdjąć asystenta linii na noszach

LOS ANGELES – Center Quinton Byfield doznał kontuzji dolnej części ciała w trzecim okresie przegranej 4:1 Los Angeles Kings z Arizona Coyotes w meczu przedsezonowym we wtorek wieczorem, podczas gdy asystent liniowy Ryan Gibbons został przeniesiony na noszach po kolizja przed grą.

Byfield, 19-letni środkowy zawodnik, niezręcznie uderzył w deski narożne, zderzając się z prawym skrzydłowym Arizony Christianem Fischerem. Byfield nie mógł obciążać swojej lewej nogi i pomógł mu usunąć lód.

Trener Todd McClellan powiedział po meczu, że Byfield będzie dalej oceniany w środę.

To był czysty cios. „To było niefortunne”, powiedział McClellan o sztuce. “ Tablice dochodów. Jeden sanek jechał w jedną stronę, a w drugą. Jest w kącie. Gdyby był na miejscu, uszłoby mu to na sucho, ale nie było dokąd pójść. Nie brudny cios. ”

Gibbons zderzył się z Liamem O’Brienem z Arizony po hymnie narodowym i został usunięty na noszach. Wyglądało na to, że Gibbons został trafiony w głowę.

Pochodzący z Vancouver jest asystentem NHL od 2015 roku.

Bifield, pochodzący z Newmarket, Ont. , zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Kings w NHL Draft 2020 i miał wewnętrzny tor, aby wyśrodkować czwartą passę w otwierającym sezon regularny w przyszłym tygodniu. Większość ostatniego sezonu spędził z Ontario w American Hockey League, ale zagrał w sześciu meczach z Kings, kończąc jeden przejazd.

– Z plikami z Sportsnet

READ  Rozszerzenie Buffalo Bills Josh Allen

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top