Khabib Nurmagomedov wydaje ognistą odpowiedź na komentarze „małej suki” Tony’ego Fergusona

Khabib Nurmagomedov Może już nie konkurować w Oktagonie, ale to nie znaczy, że rywalizuje z Tony Ferguson zwolnił.

Czwartek, Nurmagomedov zwrócił uwagę społeczności mieszanych sztuk walki kiedy rozdarł Justin Gethje Aby osiągnąć tytułowe aspiracje po zwycięstwie Ghaithji Michael Chandler W epickiej bitwie w UFC 268. Ferguson dostrzegł okazję i niedługo potem wykorzystał ją na Twitterze.

W piątek były niekwestionowany mistrz wagi lekkiej odpowiedział Fergusona ognistą odpowiedzią, oddając strzały w ostatnich zmaganiach Fergusona i obecny trzykrotny potok.

„W ciągu ostatnich trzech lat nigdy nie wygrałeś ani jednej rundy w UFC”, odpowiedział Nurmagomedov, „przegrałeś w jakichś 10-8 rundach”. Od 2015 roku tylko Ty [beat] Jeden zawodnik z pierwszej piętnastki.

Oczywiście w klasycznym stylu „El Cucuy” nie dałby ostatniemu słowu swojemu przeciwnikowi.

Nurmagomedov i Ferguson mieli wziąć udział w pięciu różnych okazjach, z których wszystkie zostały zadrapane z kilku powodów. Najnowsza rezerwacja dla tytułu light jest ustawiona na UFC 249 Zanim pandemia COVID-19 zmusiła wydarzenie do odroczenia i przeniesienia. Ferguson walczył z Gethje o tymczasowy tytuł i został zatrzymany w piątej rundzie.

READ  Padres' Tates Junior opuszcza mecz z problemem barku po zawstydzającym poślizgu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top