Kevin Owens wraca na WWE Raw po niewyjaśnionej nieobecności

To było wcześniej zgłaszane że 18 lipca w odcinku „Raw” Kevin Owens poprowadzi nową wersję The KO Show. To rzeczywiście udowodni, ponieważ Kevin Owens prowadził talk show ze swoim gościem specjalnym, The Original Bro, Riddle.

Owens przejął rolę po ogłoszeniu Riddle vs Seth „Freakin” Rollins jest oficjalny na SummerSlam 30 lipca w Nashville w stanie Tennessee. Owens zaoferował pomoc Riddle’owi w dostaniu się do SummerSlam, mówiąc, że wiedział, iż Riddle założył już RK-Bro z The Viper, Randym Ortonem, ale Bro-KO brzmi dobrze. Riddle powiedział Owensowi, że był jednym z najbardziej niewiarygodnych ludzi, jakich znał, zanim odmówił jego pomocy.

Riddle nawiązywał do faktu, że odkąd dołączył do WWE w 2o14, Owens odwrócił się od wielu partnerów, których miał. Obejmuje to Sami Zayna, Chrisa Jericho, a nawet Kofiego Kingstona. Następnie Rollins przerwał KO Show, który rozegrał kilka gier umysłowych z Riddle’em, po czym spóźnił się i zaatakował go. Owens zjechał z ringu podczas walki wręcz, co spowodowało, że Rollins trzymał The Original Bro, kończąc tam część.

Nie jest jasne, dlaczego Owens, który nie pojawił się na żywo w Raw od 20 czerwca, odszedł. Pod koniec zeszłego miesiąca miał rozegrać mecz kwalifikacyjny Money in the Bank z Ezekielem, Eliasem, a nawet Elrodem, ale mecz został odwołany na korzyść Królewskiej Bitwy Ostatniej Szansy, którą wygrał Riddle. Owens miał zachorować, ale te plotki zostały usunięte po tym, jak były mistrz Universal pojawił się w drafcie NHL na początku tego miesiąca.

Nie jest jasne, kiedy Owens będzie miał kolejny mecz, ale oczekuje się, że on i Ezekiel będą mieli drugi mecz na SummerSlam.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top