Kevin Owens dedykuje swoje zwycięstwo na SmackDown Felixowi Kavanaughowi, odpowiada The Rock

Jak widać podczas piątkowego odcinka WWE SmackDown, Kevin Owens pokonał Barona Corbina po tym, jak uderzył o zachodzie słońca. Oczywiście, Owens zwykle używa „Stunnera” jako swojego ostatniego tropu. Po koncercie Owens zabrał się do Twittera i odniósł się do starego wyczynu Flexa Kavany, The Rock. Powiedział,

Zrobiłem to dla…Flix Kavanaugh!

The Rock zauważył tweet Owensa i odpowiedział następującymi słowami:

„Flench. Kavana. F-król. Kocha. On-ona. Bardzo niewielu (jeśli w ogóle) wiedziałoby, jak ważne jest tutaj „wybitne” odbicie zachodu słońca. Terimana [tumbler glass emoji] W drodze do Ciebie! (A dla Barona także za bycie mistrzem zawodowym!)”

Owens zauważył również w „Talking Smack”, że odbicie zachodzącego słońca było odniesieniem do The Rock, mówiąc:

“Wiesz, to zabawne. W rzeczywistości dzisiejszej nocy czułem się wyjątkowy, z zabawnego powodu. Więc podpisałem kontrakt z WWE w sierpniu 2014 roku. Hmm [WWE] Ogłoś to światu na WWE.com. Ogłosili to 12 sierpnia 2014 r. Tak więc było to prawie siedem lat temu do dziś. Jestem dumny z tego, że dzień, w którym ogłosili mój autograf, był surrealistyczny. Wiele legend WWE – mówiących o “Stone Cold” Steve Austin, The Rock – skomentowało mój podpis, który był dla mnie ogromny. Ten niezależny zapaśnik, który właśnie spełnił swoje marzenie… powiedział The Rock, “Witamy w klubie”, coś w tym stylu. Powiedział: Ciesz się. miłej podróży.’ A jeden z hashtagów, których użył, dotyczył kaprysów zachodu słońca. Jako Flex Kavanagh, jego ostatnim ruchem był Sunset Flip. A czego użyłeś dziś wieczorem, by pokonać barona Corbina? odbicie słońca. Wszystko się połączyło. To był wspaniały czas i jestem bardzo dumny.”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top