Kevin Feige opowiada o przyszłości MCU Scarlett Johansson po Black Widow

Tylko dlatego, że Black Widow zmarła w obecnym Marvel Cinematic Universe, nie oznacza to, że Scarlett Johansson nie będzie już pracować z Marvelem. Czarna Wdowa Premiery 9 lipca w kinach i na Disney+.

POWIĄZANE: Recenzja Black Widow – Scarlett Johansson świeci na MCU Spy Flick

„Marvel zawsze dotyczy nowych początków, a Scarlett Johansson jest dla nas wspaniałym partnerem” – powiedział o aktorce prezes Marvel Studios, Kevin Feige. A. „Była producentem tego filmu. To ona przywiozła nam naszą niesamowitą reżyserkę, Kate Shortland, i jestem podekscytowany, że mogę z nią dalej pracować w każdy możliwy sposób, jeśli będziemy mieli tyle szczęścia”.

Jeśli chodzi o przyszłe dodatki do MCU, Feige ma nadzieję, że wydarzenia dla fanów w „niedalekiej przyszłości” będą odpowiednim miejscem na ogłoszenia obsady.

„Zobaczymy, co stanie się z nadchodzącymi spotkaniami i wydarzeniami dla fanów, w których możemy opublikować więcej wiadomości”, powiedział Feige o tym, kiedy można spodziewać się więcej wiadomości Marvela. “Mam nadzieję, że kiedyś w najbliższej przyszłości.”

POWIĄZANE: Black Widow: Premium Task Manager podkreśla ogromną zniżkę

wkrótce Czarna Wdowa ponowne rozważenie Mówi, że film „jest ciekawym kawałkiem z kanonu Marvel Cinematic Universe”, który „warto obejrzeć, nawet jeśli jesteś zwykłym fanem”. Daleki od pożegnania czarnej wdowy reżyserki Scarlett Johansson, film jest „wprowadzeniem do wielu wielkich bohaterów i złoczyńców Marvela, a także sam w sobie ekscytującym filmem szpiegowskim”.

READ  Tańcząca mama obsada wtedy vs teraz zdjęcia

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top