Kevin Feige opowiada o przyszłości MCU Scarlett Johansson po Black Widow

Tylko dlatego, że Black Widow zmarła w obecnym Marvel Cinematic Universe, nie oznacza to, że Scarlett Johansson nie będzie już pracować z Marvelem. Czarna Wdowa Premiery 9 lipca w kinach i na Disney+.

POWIĄZANE: Recenzja Black Widow – Scarlett Johansson świeci na MCU Spy Flick

„Marvel zawsze dotyczy nowych początków, a Scarlett Johansson jest dla nas wspaniałym partnerem” – powiedział o aktorce prezes Marvel Studios, Kevin Feige. A. „Była producentem tego filmu. To ona przywiozła nam naszą niesamowitą reżyserkę, Kate Shortland, i jestem podekscytowany, że mogę z nią dalej pracować w każdy możliwy sposób, jeśli będziemy mieli tyle szczęścia”.

Jeśli chodzi o przyszłe dodatki do MCU, Feige ma nadzieję, że wydarzenia dla fanów w „niedalekiej przyszłości” będą odpowiednim miejscem na ogłoszenia obsady.

„Zobaczymy, co stanie się z nadchodzącymi spotkaniami i wydarzeniami dla fanów, w których możemy opublikować więcej wiadomości”, powiedział Feige o tym, kiedy można spodziewać się więcej wiadomości Marvela. „Mam nadzieję, że kiedyś w najbliższej przyszłości.”

POWIĄZANE: Black Widow: Premium Task Manager podkreśla ogromną zniżkę

wkrótce Czarna Wdowa ponowne rozważenie Mówi, że film „jest ciekawym kawałkiem z kanonu Marvel Cinematic Universe”, który „warto obejrzeć, nawet jeśli jesteś zwykłym fanem”. Daleki od pożegnania czarnej wdowy reżyserki Scarlett Johansson, film jest „wprowadzeniem do wielu wielkich bohaterów i złoczyńców Marvela, a także sam w sobie ekscytującym filmem szpiegowskim”.

READ  Wyniki WWE Survivor Series 2021: Roman Reigns i Big E ścierają się z dreszczykiem emocji Becky Lynch i Charlotte Flair

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top