Kenny Omega na wypadek, gdyby AEW współpracowała z innymi firmami

zjawić się na podcastie PWIMistrz AEW, Mistrz Światowego Influencera i Mega mistrz AAA Kenny Omega Zapytano go o partnerstwo AEW z innymi promocjami i czy istnieją jakieś granice współpracy AEW z innymi firmami. Omega powiedział, że czuł, że zawsze będzie jakieś ograniczenie, ale pandemia COVID-19 pokazała, że ​​zapasy są lepsze, gdy firmy decydują się współpracować.

„Myślę, że zawsze będą granice” – powiedział Omega. “Zawsze będą granice, których nie można przekroczyć. Ale myślę, że istnieje świat, właściwe miejsce, właściwy czas, w którym można zobaczyć każdą firmę współpracującą ze sobą. I niekoniecznie mam na myśli każdą firmę. Po prostu znaczy, że jeśli ktoś inny chce pracować z inną firmą, myślę, że będzie otwarty na ten pomysł. I znowu myślę, mówiąc to jest okropne, jeden z powodów Zakazane drzwi, cytuję bez cytatu, otwarty w Nowej Japonii, częściowo z powodu tego, z czym wszyscy teraz się zmagamy, czyli pandemii.

„Abyśmy cofnęli się i przestali martwić o własne rzeczy i zobaczyli, w jakim świecie wszyscy żyjemy. To ten sam świat. I jak musimy odłożyć na bok drobne różnice, jak odłożyć na bok stare tropy” To moja firma, moja ziemia i przebywanie poza domem. Nie ma mowy, abyśmy mogli bawić się pięknymi i skrzyżowanymi drogami. Myślę, że to wspaniałe, że ludzie zdają sobie sprawę, że wszyscy walczymy w ten sam sposób. Wszyscy napotykamy te same trudności. To ta sama planeta i wielu z nas ma tych samych fanów. Dlaczego więc nie uczynić świata trochę lepszym miejscem na tyle, na ile możemy za to, co robimy, coś tak drugorzędnego w wielkim schemacie rzeczy, jakim jest po prostu profesjonalne zapasy? Nie jesteśmy tak ważni, jak wielu z nas myśli. Ale jeśli możemy przyczynić się w pozytywny sposób do tego, co robimy i w czym jesteśmy dobrzy, musimy zrobić to z ruchem. To zawsze był mój styl”.

READ  Justin Timberlake odpowiada na Lance Bass Shade na TikTok

Omega skutecznie obroniła wpływowe mistrzostwa świata przeciwko Mossowi wbrew wszelkim przeciwnościom w sobotni wieczór. pełny Wpływaj na wyniki wbrew wszelkim kursom.

Jeśli użyjesz któregoś z cytatów z tego artykułu, dodaj nazwę do The PWI Podcast i prześlij ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top