Kenneth Tsang, weteran, zmarł w hotelu Covid, który został poddany kwarantannie w Hongkongu | Hongkong

Weteran Hongkong Aktor Kenneth Tsang zmarł w hotelu kwarantanny w mieście z powodu COVID-19.

Tsang jest najbardziej znany na całym świecie z ról akcji w filmie o Jamesie Bondzie z 2002 roku Die Another Day, John Woo the Killer z 1989 roku, Godziny szczytu 2 z 2001 roku z Jackie Chanem i Chrisem Tuckerem oraz z 1998 roku w The Replacement Killers u boku Chow Yun-Fata i Mira Sorvino.

Tsang był poddawany siedmiodniowej kwarantannie po powrocie z Singapuru w poniedziałek, a personel znalazł go w środę upadłego na podłogę w swoim pokoju hotelowym, jak donosi South China Morning Post i inne media.

South China Morning Post podał, że Tsang miał 87 lat, podczas gdy inne źródła podały, że miał 86 lat.

Nie podano przyczyny śmierci, a gazeta stwierdziła, że ​​test na Covid był negatywny i nie miał żadnych podstawowych schorzeń.

W sumie Tsang zarobił 237 aktorów, głównie w produkcjach filmowych i telewizyjnych w Hongkongu, a zwłaszcza w filmach detektywistycznych i o sztukach walki, według jego strony IMDb.

Urodzony w Szanghaju Tsang rozpoczął karierę aktorską po ukończeniu studiów architektonicznych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i zadebiutował w 1955 roku. W samym tylko 1969 roku nakręcił ponad 20 filmów i działał aż do śmierci.

Tsang był żonaty trzykrotnie i miał swoją pierwszą żonę Lan Di oraz córkę z drugą żoną Barbarą Tang.

Hongkong ma do czynienia z nową epidemią Covid i wymaga, aby wszyscy przyjeżdżający podróżni poddali się kwarantannie przez okres do 14 dni.

READ  Amanda Seyfried dostała COVID-19 przed nominacją do Oscara

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top