Kendrick Lamar i latające samochody w nowym teledysku do „N95”

opłata promocyjna Pan. Morale i Big SteppersPierwszy film Kendricka Lamara (niesoundtrack) w ciągu pięciu lat, kontynuuje pełną parą w ten weekend, a Lamar wypuszcza obszerny nowy teledysk do „N95”.” Dziś. Wygląda na to, że utwór, drugi utwór pierwszego tomu nowego albumu Koncentrując się na myśleniu o dziwnych miejscach, do których nasza kultura dryfowała w ostatnich latach – w tym o „zniesieniu kultury”, „sztucznych przepływach” i całej masie tego, co wydaje się być Obawy ery COVID. W międzyczasie wideo jest workiem obrazów nawiązujących do religii, otwierającym się ujęciem Lamara ukrzyżowanego niewidocznie na toczących się falach i zawierającym całą masę szybkich cięć.. Poza tym: w pewnym momencie samochód leci na kilku krzesłach, bardzo ekscytująca decyzja ze strony Lamara i współreżysera Dave’a Frye’a. jak równieżponieważ przypomina ci w kółko tekstem na ekranie: „To twarda bzdura”.

Pan. Morale i Big Steppers Wydany w piątek, w dużej mierze pozytywny Recenzje wciąż się pojawiają Przekleństwo (I Czarna Pantera: Album) śledzenie. (Pomimo tego, że czerpiemy z bardzo małej bazy recenzji w tym momencie, album jest obecnie wymieniany w jednogłośnych pochwałach na MetaCritic.) Między innymi album Być zauważonym za „Dzienniki cioci”, piosenkę, w której Lamar śpiewa o swojej miłości do dwóch zmutowanych członków rodziny; Utwór zdobył uznanie niektórych kręgów za przesłanie miłości i akceptacji, a także zwrócił uwagę na język, którego używa Lamar.

Współpracownicy na 18-utworowym, dwutomowym albumie to Ghostface Killah i Pharrell Williams (w pisaniu piosenek i zdolności produkcyjnej)oraz Beth Gibbons i nie tylko. Lamar –Kto ostatnio pojawił się w Coachelliwspierając swoją kuzynkę Baby Kim (która również pojawia się na Mistrz morale)—Ogłosił, że wyruszy w trasę („The Big Steppers Tour”) W ramach wsparcia albumu, począwszy od czerwca, z 65 koncertami w harmonogramie.

READ  JR ujawnia, że ​​Bobby Henin był podekscytowany na WM IX

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top