Ken chętnie spotyka Oilersów po operacji nadgarstka

Ewander Król Wrócił do Edmonton Oilers w Sunrise na Florydzie w piątek, trzy dni po operacji mającej na celu naprawę kontuzji nadgarstka, która odłożyła na bok 3-4-miesięczny okres.

— Miło jest wrócić — powiedział Kane. „Wiem, że nie jestem na lodzie, ale jestem w tym samym rodzaju porannej rutyny i mam nadzieję, przynajmniej na początku, podczas gdy nie mogę wiele zrobić, może mogę być w zespole tak samo jak ja może. Więc na pewno będzie to pomocne podczas procesu odzyskiwania.

Kane czekał w pobliskim Fort Lauderdale na swoich kolegów z drużyny przed sobotnim meczem z Florida Panthers na FLA Live Arena (16.00 czasu wschodniego; SN, BSFL, ESPN+, SN NOW). W środę podróżował miejskim samochodem z Tampy, gdzie przeszedł operację po kontuzji ostrzem narciarskim w wygranym 3-2 meczu Edmonton na Tampa Bay Lightning we wtorek.

Oilers przegrali w czwartek 7-2 z Carolina Hurricanes w Raleigh w Północnej Karolinie.

„Wiem, że spotykam się z lekarzem w środę, ale poza tym po prostu biorę to dzień w dzień” – powiedział Kane. „Mam nadzieję, że wszystko się zagoi i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wszystko się zagoiło tak szybko, jak to możliwe; potem po prostu wróć, gdy wszystko będzie w 100 procentach, ale postaram się to zrobić tak szybko, jak to możliwe”.

Kane, który w środę długo znajdował się na pozycji rezerwowych kontuzjowanych, po sobotnim meczu wróci do Edmonton z Oilers.

„Miał wielki uśmiech na twarzy” – powiedział trener Jay Woodcroft o Kane po powrocie do drużyny. „Wiem, że jego kumple byli tak podekscytowani, że go zobaczą i zobaczą, że jest w porządku. Samo zobaczenie, że jest w porządku, a potem przebywanie z kolegami z drużyny, wywołało dziś uśmiech na twarzach wszystkich”.

READ  Houston Astros Philadelphia Phillies World 5. Gra

Kane został ranny, gdy piorun uderzył do przodu poklep bordowy Przypadkowo jeździł na łyżwach na nadgarstku, gdy Kane był na lodzie po zderzeniu z obrońcą Tampa Bay Philip Myers.

„Dziękuję wszystkim za dobre życzenia i modlitwy w ciągu ostatnich kilku godzin” – napisał Keane na Twitterze w środę. „Oczywiście ostatnia noc była dla mnie bardzo przerażająca i nadal czuję się trochę przerażona. Chcę podziękować całemu zespołowi trenerskiemu Edmonton Oilers i Tampa Bay Lightning, a także wszystkim lekarzom i ratownikom medycznym, którzy pospieszyli, aby pomóc w leczeniu i naprawie mojego kontuzji. ​​Bez was wszystkich wiem, że sprawy potoczyłyby się o wiele gorzej i jestem szczerze wdzięczny. Nie wrócę na następny mecz, ale wrócę, nie mogę się doczekać powrotu na lód i rozegrania meczu Uwielbiam razem z moimi kolegami z drużyny przed naszymi wspaniałymi fanami ”.

Kane ma 13 punktów (pięć goli, osiem asyst) w 14 meczach w tym sezonie. 13 lipca podpisał czteroletni kontrakt o wartości 20,5 miliona dolarów (średnia roczna wartość 5,125 miliona dolarów).

„Zabrałem go do pokoju treningowego i wymyśliliśmy dla niego plan pracy na lodzie”, powiedział Woodcroft. „Był tym wszystkim podekscytowany”. „Myślę, że powinien wyzdrowieć, ale myślę też, że jest to szansa, kiedy leczy się, że reszta jego ciała leczy się. Jest to dla niego szansa na wykonanie dobrej pracy, gdy jest gotowy, a ręka jest gotowa. „

Edmonton wezwał napastników Matthias Janmark A Clem Costin Bakersfield z American Hockey League w środę. Janmark w swoim debiucie zagrał 10:52 przeciwko Hurricanem lub Oilers. Kostin był zdrowym drapakiem.

Kurt Dasterberg, niezależny reporter NHL.com, przyczynił się do powstania tego raportu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top