Kelowna Rockets gotowe na ponowne powitanie fanów z 50% pojemnością – WHL

Rakiety gotowe na przyjęcie fanów

Po zniesieniu niektórych lokalnych ograniczeń COVID-19 w Indoor Health District, Kelowna Rockets przygotowują się do powitania fanów z powrotem na trybunach z 50-procentową pojemnością.

The Rockets twierdzi, że posiadacze karnetów sezonowych będą mieli pierwszą możliwość zakupu miejsc we wszystkich trzech terminach przedsezonowych.

The Rockets zagrają u siebie z Victoria Royals jeden po drugim u siebie 17 września i w sobotę 18 września, a następnie zakończą przedsezonowy mecz przeciwko Kamloops Blazers w Kelowna 25 września.

Godziny rozpoczęcia trzech gier to 19:05

Posiadacze biletów sezonowych Rockets będą mieli specjalny okres przedsprzedażowy, który rozpocznie się we wtorek rano o 9:00 i zakończy o północy w środę.

E-mail zawierający specjalny kod promocyjny został wysłany do posiadaczy karnetów we wtorek rano.

Jeśli posiadacz biletu okresowego nie otrzymał maila, zachęcamy do kontaktu [email protected].

Bilety na mecze przedsezonowe trafią do sprzedaży w czwartek rano o godzinie 11:00 osobiście w kasie Select Your Tickets lub online pod adresem selectyourtickets.com.

Posiadacze miejsc klubowych i posiadacze skrzydeł otrzymają przedsezonowe bilety w kasie w tym tygodniu.

Wszyscy kibice, którzy wezmą udział, będą musieli przestrzegać wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa COVID-19 Western Hockey League, które obejmują podwójne szczepienia i kartę szczepień BC.

READ  Cure „Bum-Shami”: Pace Indii wygrywają 151. zwycięstwo nad Anglią w Lord's Test: The Tribune India

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top