Kelly Ripa bardzo szczerze mówi o swoim prawdziwym związku z gwiazdą „Live” Ryanem Seacrestem

Kelly Ripa bardzo szczerze mówi o swoim prawdziwym związku z gwiazdą „Live” Ryanem Seacrestem

„Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji, korzystając z poniższych łączy”.

  • Kelly Ripa otworzyła się na temat swojego bliskiego związku z Ryanem Seacrestem.

  • Para przyjaźni się od 20 lat.

  • Powiedziała, że ​​w tym momencie mogli w zasadzie czytać swoje myśli.

Jeśli jesteś lojalnym fanem Zamieszkaj z Kelly i RyanRozumiesz nadchodzącą nieobecność, gdy jeden dynamiczny duet bierze dzień wolny. Chociaż istnieje więcej niż kwalifikowana alternatywa, która chętnie się wypełnia, serial nigdy nie byłby taki sam bez ich dwojga razem. To dlatego, że Kelly Ripa A Ryan Seacrest Ma bardzo szczególny związek. W niedawnym występie na Droga Gaby Podcast, Ripa posunął się tak daleko, że nazwał go „młodszym bratem, którego nigdy wcześniej nie miałem”.

Ich 20-letnia historia staje się jasna, gdy obaj pojawiają się na ekranie razem. Przekomarzanie się jest płynne i zabawne, często kończą nawzajem zdania i rzucają idealne klipy. Oczywiście ich doświadczenie w transmisji strumieniowej nie ma nic wspólnego z tą umiejętnością, ale Ripa przyznaje, że w tym momencie mogą czytać sobie nawzajem w myślach.

„Unikalną rzeczą jest to, że oboje mamy, nie chcę mówić zdolności parapsychiczne, ale mamy skrót” – powiedziała. „Potrafimy czytać się nawzajem w taki sposób, że znam jego punkty przerwania, a on wie, gdzie się znajdują. Więc kiedy dzieją się złe rzeczy, możemy – za kulisami – zadzwonić i powiedzieć: „Będzie dobrze, wezmę to, rozumiem.'”

„Są pewne wydarzenia, które niszczą Ziemię i wydają się nie do pokonania” – dodała, odnosząc się do przekazywanych przez nią wiadomości, ale łatwiej jest do nich dotrzeć razem, przed kamerą i poza nią.

„Znamy się od bardzo dawna. Jest młodszym bratem, którego nigdy wcześniej nie miałam.” „Więc poznaliśmy się, ufamy sobie, szanujemy się nawzajem. Mamy naprawdę wyjątkową przyjaźń poza kamerą … i to nie zdarza się często. Więc tak się stało.”

READ  Simon Cowell łamie zasady przedstawienia, aby 9-letni śpiewak operowy mógł tworzyć historię

Seacrest wielokrotnie powtarzał ten sentyment, nawet podważając go w wywiadzie z 2020 r. Rozrywka dziś wieczorem Kiedy Riba chwalił się swoją dobrocią i talentem. W ostatnie urodziny Reby zadedykuj jej uroczy post Instagram.

„Wszystkiego najlepszego dla drogiego przyjaciela, współgospodarza, genialnej autorki, żony i oddanej matki. To zaszczyt i szczęście pracować z tobą każdego dnia” – napisał. „Pozdrawiam kellyripa!”

I kibicuj za ich cudowną przyjaźń.

Może Ci się spodobać

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *