Każdy pracownik Delta otrzyma w następnym miesiącu premię w wysokości 1250 AUD

W ramach podziękowania swoim pracownikom, Delta 14 lutego przyzna premię w wysokości 1250 USD na pracownika (lub połowę tej kwoty, w zależności od konkretnych wymagań). Płatność jest częścią udziału w zyskach ponad 100 milionów dolarów od linii lotniczych.

Delta płaci 1250 USD premii na pracownika. Zdjęcie: Vincenzo Pace | prosty lot

niezła pensja

wczoraj, linie lotnicze Delta Zaksięgował całoroczne zarobki za 2021 r. Według raportu dochód netto Delta GAAP wyniósł 280 mln USD, co jest osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że większość linii lotniczych na całym świecie nadal odczuwa skutki pandemii COVID-19. Niewielu przewoźników gdzie indziej będzie zgłaszać dochód netto w swoich wynikach finansowych za 2021 rok.

Delta zawdzięcza ten finansowy sukces swoim pracownikom i jest gotowa przyznać każdemu pracownikowi premię w wysokości 1250 USD, jeśli będzie pracował w firmie przez cały rok. Jeśli nie, dostaną połowę nagrody. Pracownicy otrzymają niezłą wypłatę 14 lutego, znanego również jako Dzień Doceniania Pracowników.

W wewnętrznej notatce wysyłanej do pracowników, deltaCEO Ed Bastian powiedział:

„Wśród ciągłych wyzwań, w tym jednego z najtrudniejszych środowisk wakacyjnych, jakie kiedykolwiek napotkaliśmy, nadal wspinasz się na szczyt i zapewniasz niezrównaną obsługę naszym klientom. Nigdy nie zawahasz się w trosce o siebie nawzajem, naszych klientów i społeczności, które służyć. I robisz to z perfekcją, troską i współczuciem. I to od zawsze wyróżnia ludzi Delta.”

Delta Airlines, zarobki za cały rok, Omicron
Delta zarobiła 280 milionów dolarów w 2021 roku. Zdjęcie: Vincenzo Pace | prosty lot

Niezupełnie z powrotem do poziomów z 2019 roku, ale wystarczająco dobre

W 2019 r. linia lotnicza wypłaciła rekordową kwotę 1,6 miliarda dolarów z podziału zysków swoim ówczesnym 90 000 pracownikom, podała linia lotnicza. zainteresowany handlem.

Tamten rok był najlepszy w deltahistorii, a każdy pracownik firmy otrzymywał równowartość dwumiesięcznej pensji.

Pandemia COVID-19 pozostawiła branżę lotniczą na całym świecie w kryzysie, jak nigdy dotąd. Po dwóch latach kryzysu większość linii lotniczych na całym świecie wciąż boryka się z problemami finansowymi, a nowe warianty COVID (takie jak Omicron) hamują ożywienie.

READ  Podróżni powinni przybyć na lotnisko w Vancouver na kilka godzin przed lotem, ponieważ kontrola bezpieczeństwa powoduje opóźnienia

Glenn Haunstein, prezes Delta, powiedział:

„Oczekuje się, że niedawny wzrost liczby przypadków COVID związanych z wariantem Omicron wpłynie na tempo ożywienia popytu na początku kwartału, a tempo ożywienia zostanie wznowione od weekendu Dnia Prezydenta. Biorąc to pod uwagę w naszych prognozach, spodziewamy się całkowitego przychodu aby kwartał marcowy odzyskał (marzec) od 72 do 76% poziomów z 2019 r., w porównaniu do 74% w kwartale grudniowym.”

Delta-Boeing 767-Wyłączenie silnika
Zdjęcie: Vincenzo Pace | prosty lot

Spojrzenie na wyniki Delta 2021

Gdyby nie programy wsparcia płac (PSP), Delta Air Lines odnotowałaby stratę skorygowaną przed opodatkowaniem w wysokości 3,4 miliarda dolarów. Program płacowy pozwolił amerykańskiemu przewoźnikowi uzyskać zysk netto w wysokości 3,8 miliarda dolarów.

Delta wygenerowała zysk przed opodatkowaniem w wysokości 1,1 miliarda dolarów w drugiej połowie 2021 r., a po wyłączeniu PSP zysk wyniósł tylko 386 milionów dolarów.

W ostatnim kwartale Delta Air Lines wygenerowała przychody operacyjne w wysokości 8,4 miliarda USD, w związku z dużym popytem w okresie świątecznym. Krajowe przychody pasażerskie zostały przywrócone o 78% w porównaniu do poziomów z 2019 r. Ponadto przychody z frachtu odnotowały dodatni wzrost już piąty kwartał z rzędu. Dochód w tym segmencie wzrósł do 304 mln USD, co stanowi wzrost o 63% w porównaniu z 2019 r.

Co myślisz o dawaniu Delta 1250 dolarów na pracownika? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top