Kate Middleton odbyła prywatną rozmowę wideo z Sussexes w swoje urodziny

Sytuacja w rodzinie królewskiej jest obecnie stosunkowo napięta, ale Kate Middleton miała okazję porozmawiać z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. Jej czterdzieste urodziny. Królewski ekspert Christopher Anderson powiedział: nas co tydzień „Wykonali wideorozmowę” i życzyli Sussexes „szczęśliwych urodzin”. Zauważył również, że rozmowa była „bardzo prywatna”.

Christopher dodał, że „Harry i Meghan nie mieli zamiaru opublikować niczego tak, jak dwa lata temu” na 38. urodziny Kate, i że „tym razem wszystko było utrzymane w tajemnicy”.

Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Oprócz wypuszczenia kilku obrazów z okazji jej urodzin (w tym powyższe), Kate świętowała „mały romans” w swoim domu i wiejskiej posiadłości księcia Williama Anmer Hall. „Kate ma bardzo mały krąg przyjaciół” – powiedział Christopher, dodając, że ma „ciekawą” tradycję pieczenia własnego ciasta, które jest „należy do przeszłości” od jej matki, Carol Middleton.

Najwyraźniej Kate postanowiła zachować spokój, organizując „bardzo niską” imprezę, ponieważ wiele „wielkich hitów” pojawi się jeszcze w tym roku, w tym 40. impreza księcia Williama. Okazuje się, że sama królowa świętuje ten nadchodzący kamień milowy wspólnym świętem Williama i Kate latem. Jak powiedział Christopher: „Królowa planuje coś wielkiego [William] I też coś rzuci. Więc znowu będą duże imprezy, jeśli COVID pozwoli na coś takiego.

Minęło trochę czasu, odkąd Meghan i Harry mogli osobiście zobaczyć Kate i Williama z powodu pandemii, ale mówi się, że wezmą udział w platynowym jubileuszu królowej w czerwcu, więc trzeba to ustalić później!

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  Kim Kardashian i Pete Davidson pozują do zdjęć z turystą podczas śniadania w hotelu Beverly Hills

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top