Kasa Venom 2 Carnage: Sony to hit

Trucizna: Niech nastąpi masakra

Trucizna: Niech nastąpi masakra
Zdjęcie: Sony

Aby udowodnić, że Disney nie jest jedynym studiem, które jest w stanie wypuścić duży film pośród tego, co pozostaje, niepokojąco, ogromną globalną pandemią, wyniki kasowe już pokazują, Pokaż, że Sony Trucizna: Niech nastąpi masakra Na dobrej drodze, aby być uczciwymdla każdego Wielki kovid . era powodzenie.

To jest dla każdego ostateczna data, co sugeruje film – w którym rezydujące lepkie potwory Toma Hardy’ego i Woody’ego Harrelsona plują na siebie, prawdopodobnie z efektem gąbczastym„To była druga co do wielkości piątkowa noc w erze pandemii, która zarobiła 37,3 miliona dolarów w zatłoczonym kasie” szerzący się, Mamy nadzieję, że jest wolny od wirusów, Równi fani. (Pozostaje największy piątek w roku Czarna Wdowa, Który, Warto pamiętać, że był po prostu „porażką”, gdy został osądzony w niesamowitych filmach o superbohaterach Marvela o wartości 200 milionów dolarów.)

Weekendowe prognozy na trucizna 2— który jest kojarzony z Marvelem, ale w rzeczywistości nie jest produkowany przez Marvel Studios — sugeruje, że może kosztować od 70 do 81 milionów dolarów; Jeśli osiągnie ten ostatni standard, będzie to drugi co do wielkości październikowy debiut filmowy w historii i tylko za nim Żartowniśi prawdopodobnie zaćmienie pierwszy zatruć Filmktóry pobił rekordy w 2018 roku.

Wszystko to sugeruje, że kasa, przynajmniej na razie, zbliża się coraz bardziej do „Powrotu”, “ Przynajmniej tak jak w przypadku wybryków seryjnej kałuży szlamu zabójców, która ma zamiłowanie do mózgów. Ta jedna noc została już pokazana Niech będzie masakra 21. lub 22. najbardziej dochodowy film 2021 r., kropka; Nawet przy ostrożnych szacunkach do końca weekendu będzie po wszystkim Kosmiczny Jam: Nowe Dziedzictwo zdobyć miejsce w pierwszej dziesiątce

Wysadzana gwiazdami korona „Best Box Office Performance 2021” nadal oczywiście trafia do Marvela; Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni I Czarna Wdowa Nadal wygodnie zajmuje pierwsze i drugie miejsce w krajowej kasie, siedząc na samym szczycie F9.

READ  Adele mówi, że mieszka w Los Angeles, bo nie stać jej na nieruchomość w Londynie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top