Karma uderzy go w Los Angeles.

Książę Harry został niedawno odwołany za podjęcie rzekomej „podłej i obrzydliwej” decyzji o odejściu od rodziny królewskiej.

To twierdzenie wygłosiła supermodelka Caprice Bourret, najbardziej znana ze współpracy z Vogue, GQ, Cosmopolitan, Esquire, Maxim, FHM i wydaniem kostiumów kąpielowych magazynu Sports Illustrated.

Wysadziła księcia, rozmawiając z nim Dobra! czasopismo Przyznał: „Miał uprzywilejowane życie, w zamku, gdzie ludzie dają mu to, czego chce lub potrzebuje i zapewniają mu ochronę”.

„Wylądował w Los Angeles, gdzie jedynym sposobem, w jaki mógł zarabiać pieniądze lub mieć znaczenie, było rozgniewanie swojej rodziny, co jest podłe i obrzydliwe”.

„Kiedy przeprowadziłam się tam przez dwa lata jako dorosła osoba w branży rozrywkowej, najpierw ją pokochałam, a potem moja dusza została zjedzona żywcem, ponieważ jest bezduszna”.

Podczas wywiadu wydała również ostrzeżenie, przyznając, że „ludzie mają obsesję na punkcie siebie i widziałem, jak się zmieniam. W Anglii Harry ma prawdziwych przyjaciół, a jego rodzina naprawdę go kocha i myślę, że w końcu będzie się nudzić i tęsknić jego dom.”

Wszystko dlatego, że „To coś tak powierzchownego na zewnątrz i bezdusznego. Jego rodzina go kocha i nie wiedzą, co robić. Ale uwierz mi, karma wróci i uderzy go i tak naprawdę jest”.

READ  Yaba Dibba Zrób! Właściciel domu osiąga porozumienie, aby zatrzymać Flinstonów w domu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top