Kanye West i Drake miażdży wołowinę

Kanye West A kaczor Przestań siekać mięso, w samą porę, by wypuścić Donda. Nadszedł sezon Yeezy, a wkrótce ukaże się dziesiąty album Kanye. Przez cały tydzień Ye rzucał wskazówki na temat mixtape, a nawet wrócił do mediów społecznościowych w związku z nadchodzącym wydaniem.

Ostatnie kilka lat było burzliwych dla fanów Kanye i Drake’a, ponieważ obaj wydają się kłócić i zatrzymywać się nawzajem, wślizgując się w drobne wskazówki do ich lirycznego przepływu. Podczas jednej z sesji w studiu Ye w Wyoming zaproponował przesłanie próbki Drake’a, w której zakochał się raper z Toronto. Jednak, gdy obaj upadli, Kanye uniemożliwił Drake’owi użycie próbki i upuścił swoje paski “bug scoop” na Raise Yourself.

Z Kanye gotowym do wydania Donda Pod koniec tygodnia i rychłe wydanie długo oczekiwanego albumu Drake’a Certyfikowany miłośnik chłopcówDyrektor generalna branży Karen Seville zabrała się do Twittera, aby zdemaskować wszelkie pogłoski, że Drake upuści swój album tego samego dnia tylko po to, by zirytować Yi. Ujawniła: “Przyjaciele teraz. On nie jest [gonna drop on the same day]. ”

W innych wiadomościach muzycznych Kanye West ponownie zjednoczył rapowy duet ABSTRACT MINDSTATE, aby wydać inauguracyjny album YZY SND.

READ  Scarlett Johansson opowiada o ciele Czarnej Wdowy w MCU

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top