Kanye, Harry Styles i Billie Eilish dominują na Coachelli 2022

Od lewej do prawej: Harry Styles (Kevin Winter/Getty Images dla Recording Academy), Billie Eilish (Matt Winklemayer/Getty Images dla Variety), Kanye West (Brad Barkett/Getty Images dla Fast Company)

Od lewej do prawej: Harry Styles (Kevin Winter/Getty Images dla Recording Academy), Billie Eilish (Matt Winklemayer/Getty Images dla Variety), Kanye West (Brad Barkett/Getty Images dla Fast Company)

Po tygodniach spekulacji— W oparciu o lata opóźnień — Festiwal Muzyczny Coachella w końcu ogłosił harmonogram powtórki w 2022 roku. Obejmuje to często tasowany zestaw tytułów, jak ujawnił dzisiejszy festiwalTrzej zwycięzcy jego roku to, tak: Harry Styles, Billie Eilish i Big, Complicated, Upset *yi, obecny pseudonim sceniczny byłej problematycznej gwiazdy rapu i ulubionych Kanye Westa.

Style — które będą modne w piątkowe wieczory na festiwalu, 15 i 22 kwietnia — są tu beztroską niespodzianką, ponieważ najwyraźniej przetrwały młyn plotek, który krążył wokół Festiwal Początek Odkąd porzuciłem poprzedni tytuł, Travis Scott Po zeszłorocznej śmierci festiwalu Astroworld. Style nie wydawały nowej muzyki od 2019 roku Cienka linia, ale najwyraźniej nadal otrzymuje tę mylącą nazwę, którą uwielbiają organizatorzy festiwali. Prześle fakturę zawierającą Phoebe Bridgers, Lil Baby, Big Seana, Daniela Cezara i listę jego zwykłych obowiązków.Wysyłane są coraz mniejszymi czcionkami.

Tymczasem Eilish będzie przewodniczyć w sobotę 16-23 kwietnia, zgodnie z wcześniejszymi plotkami. wokalista Właśnie zdobyłem Złoty Glob Za piosenkę Bonda „No Time To Die”, która znalazła się na szczycie zeszłorocznych rekordów Szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Będziesz nadzorować noc, podczas której Flume, Danny Elfman, 21 Savage, Disclosure, Megan Thee Stallion i nie tylko na pustynię Indio w Kalifornii.

wreszcie, Jest niedziela 17 i 24 kwietnia, kto by właściwie? kierowany przez yi— Organizatorzy prawdopodobnie mają nadzieję, że coś z tego skorzystają Energia szkółki niedzielnej od tyłu w 2019 roku. (IZnajomość faktu, że było to jak Od tamtej pory kilkanaście złych kursów dziennikarskich.) Ale hej: Nawet jeśli wyjdziesz wcześnie, nadal zobaczysz Doja Cat, Joji, Jamie xx, Run The Jewels, Karol G i inne osoby wypełniające rachunek, prawda?

Obraz artykułu zatytułowanego Oto pełny harmonogram Coachelli, w którym występują Harry Styles, Billie Eilish i Kanye

obrazek: Złoty Głos

Bilety na pierwszy weekend na Coachella są już wyprzedane dla osób, które wyglądają jak oni całkowicie Nie boimy się zarazić się od siebie śmiertelną chorobą; Dwa bilety trafią do sprzedaży w najbliższy weekend 14 stycznia. sczy może Zarejestruj się na pre-show tutaj.

READ  Emma Watson powraca na podium 9¾ w pierwszym zwiastunie z okazji 20. rocznicy HARRY POTTER HBO Max Special

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top