Kansas City Chiefs w Las Vegas Raiders 1/7/23 — typy i prognozy NFL

Kansas City Chiefs w Las Vegas Raiders 1/7/23 — typy i prognozy NFL

Kansas City Chiefs wyruszą w drogę na ostatni mecz sezonu w tym tygodniu w Las Vegas, NV przeciwko Las Vegas Raiders. Kansas City przychodzi w tym tygodniu z trzynastoma zwycięstwami w ciągu czterech lat z rzędu, z trzypunktowym zwycięstwem nad Denver. W obronie Chiefs zrobili wystarczająco dużo, aby zdobyć tylko 24 punkty na łącznie 307 jardów, ale pozwolili tylko na trzy konwersje przyłożenia i wymusili dwie straty, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Kansas City zdominowało atak, gromadząc prawie 380 jardów ataku, w tym 328 w powietrzu, zdobywając 27 punktów w meczu po 14-punktowej przewadze w czwartej kwarcie.

Patrick Mahomes poprowadził ofensywę Kansas City, wykonując 29 podań na 328 jardów i zdobywając trzy punkty w meczu. Isiah Pacheco był czołowym kickerem w Kansas City z 31 jardami i 1 przyłożeniem na 9 prowadzących, a także dodał dwa złapania na 18 jardów. Kadarius Toney prowadził wszystkich odbierających w meczu Kansas City z 71 jardami na 4 przyjęciach, podczas gdy biegacz Jerick McKinnon dodał 52 jardy i dwa przyłożenia w pięciu łapach.

Las Vegas Raiders pozostaną u siebie w ostatnim tygodniu sezonu cztery mecze poniżej 500, po przegranej 3-punktowej dogrywce z San Francisco. Ofensywnie Las Vegas przesunął piłkę niesamowicie, łącznie 500 jardów ataku, w tym 365 w powietrzu, ale Raiders przewrócili piłkę dwukrotnie w przegranej. Defensywnie Las Vegas zostało zniszczone, tracąc łącznie 454 jardów ataku i 37 punktów, w tym szesnaście w czwartej kwarcie i dogrywce.

Jarrett Stidham zabłysnął po tym, jak zaczął od Dereka Carra, wykonując 23 z 34 podań na 365 jardów i trzy punkty, a także siedem razy prowadził piłkę na 34 jardy. Josh Jacobs był czołowym zawodnikiem z piłką w Las Vegas z 69 jardami i 1 przyłożeniem na 17 prowadzących, a także dodał cztery łapania na 26 jardów. Davante Adams prowadził wszystkich odbierających w meczu ze 153 jardami i dwoma punktami po siedmiu złapaniach, podczas gdy Darren Waller z ostrej końcówki dodał 72 jardy i jedno przyłożenie po trzech łapach.

READ  Fantasia: Tydzień 17 Ranking — Flex (zaktualizowany)

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *