Kansas City Chiefs vs New York Giants 11/01 21 NFL Typy i typy » Sports Chat Venue

ten Kansas City Chiefs i New York Giants zmierzą się w poniedziałkowy wieczór 8 tygodnia na stadionie Arrowhead w Kansas City w stanie Missouri. Giants odnieśli duże zwycięstwo nad lampartami podczas swojej ostatniej wyprawy. Jeśli chodzi o bossów, nie mogli zmierzyć się z Tytanami w zeszły weekend i przegrali w wybuchu. Sprawdzaj przez cały sezon Darmowe typy z NFL W miejscu czatu sportowego.

Nowy Jork wypadł w tym roku z bramy, pokonując Broncos, Washington i Atlanta w ich pierwszej trójce. Po tym, jak OT pokonało Saints, Nowy Jork przegrał z Cowboys 44-20 i Rams 38-11 przed zwycięstwem 25-3 nad Panthers.

W zwycięstwie nad Karoliną giganci wyrządzili najwięcej szkód w drugiej połowie; Nowy Jork pokonał Pantery 20:0 w ostatnich dwóch kwartałach. QB Daniel Jones miał 203 jardy i TD, podczas gdy Devontae Booker wskoczył na 51 jardów i miał 14 punktów.

Po stronie liderów pokonali Browns w pierwszym meczu, ale w następnej parze zostali pokonani przez Ravens 36-35 i Chargers 30-24. Od tego czasu jest to mecz drużynowy 2-2 KC, w którym pokonali Eagles i Washington, a także przegrali z Bills and Titans.

W przegranej 27:3 z Tytanami w zeszły weekend Kansas City przegrało 27:0 w pierwszej połowie i nie znalazło strefy końcowej. QB Patrick Mahomes zakończył z 206 jardami i kilofem (otrzymał również duże uderzenie, które wyrzuciło go z gry). Byron Pringle dodał pięć chwytów na 73 jardy.

Giants mają 4-1-1 ATS w ostatnich sześciu meczach w tygodniu 8 i 4-1 ATS w ostatnich pięciu meczach w listopadzie. Nowy Jork to także 20-6 ATS w ostatnich 26 samochodach na drogach.

Tymczasem liderami są 15-5-1 ATS w ostatnich 21 meczach poniedziałku i 2-5 ATS przeciwko przegrywającej drużynie. KC ma 4-13 ATS w swoich ostatnich 17 meczach jako faworyt.

owocobranie Spróbuję w tym z gigantami. Nowy Jork wykonał dobry wysiłek defensywny przeciwko Panterom podczas ich ostatniego występu, pozostawiając Karolinie tylko 173 jardy, 56 jardów, 2,6 jardów na mecz i 11 pierwszych przyłożeń. Ofensywa Giants nie była świetna (łącznie 302 jardy), ale spełniła swoje zadanie.

READ  Poważnie, nie chcesz teraz grać z Edmonton Oilers

Jeśli chodzi o Kansas City, wygląda na to, że QB Patrickowi Mahomesowi nic się nie stanie po swoim przerażającym hicie w niedzielę, więc to dobra wiadomość. Zła wiadomość jest taka, że ​​Chiefs oddali 24 pierwsze przyłożenia i 8 z 12 serii w trzeciej próbie Tytanów. KC po prostu nie mógł zejść z boiska podczas przegranej. Chciałbym, żeby The Chiefs zebrali się i zagrali lepiej w tej grze, ale myślę, że Nowy Jork mógłby znaleźć okładkę.