Kanadyjska modelka Linda Evangelista mówi, że operacja plastyczna pozostawiła ją „brutalnie oszpeconą”

TORONTO — kanadyjska modelka Linda Evangelista, która kiedyś dominowała na wybiegach razem z rówieśnikami Naomi Campbell i Christy Turlington, mówi, że została „trwale oszpecona” po niechirurgicznym zabiegu kosmetycznym, który przeszła około pięć lat temu.

W wiadomości opublikowanej na Instagramie wczesnym rankiem w czwartek supermodelka z lat 90. wyjaśniła fanom, dlaczego nie pracuje stabilnie, podczas gdy kariery jej rówieśników kwitły.

„Ponieważ byłem tak oszpecony przez procedurę CoolSculpting firmy Zeltiq, która zrobiła coś przeciwnego do tego, co obiecałam. Zwiększyła, a nie zmniejszyła liczbę komórek tłuszczowych i pozostawiła mnie na stałe oszpeconą, nawet po przejściu dwóch bolesnych i nieudanych operacji korekcyjnych” – napisała. .

Została, jak opisują media, „nie do poznania”.

CoolSculpting to zabieg kosmetyczny, który obiecuje „zamrozić niechciany tłuszcz”. Został wyprodukowany przez firmę farmaceutyczną Allergan, która jeszcze nie odpowiedziała na prośbę CTV News o komentarz w momencie publikacji tej historii.

Evangelista powiedziała, że ​​​​popadła w głęboką depresję i izolację w latach po leczeniu i krótko wskazała, że ​​przeciwko firmie podejmowane są działania prawne.

„Rozwinąłem paradoksalny przerost warg lub PAH, co jest ryzykiem, którego nie byłem świadomy przed wykonaniem zabiegów” – powiedział Evangelista. „PAH nie tylko zniszczyła moje środki do życia, ale wprowadziła mnie w cykl głębokiej depresji, głębokiego smutku i najgłębszych głębin nienawiści do siebie. I w międzyczasie stałem się samotnikiem”.

Dodała: „W tym garniturze staram się otrząsnąć moją nieśmiałość i umieścić tam swoją historię. Jestem zmęczona życiem w ten sposób. Chciałabym wyjść z moich drzwi z podniesioną głową, nawet chociaż nie wyglądam już jak ja.”

Evangelista urodziła się w St. Catharines w Ontario, aw latach 90. regularnie pojawiała się na okładkach czołowych międzynarodowych magazynów modowych.

READ  Lisa Kudrow ujawniła, że ​​jej syn wierzył, że Jennifer Aniston jest jego matką

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top