Kanadyjczyk RJ Barrett słyszy pieśni „MVP”, gdy Knicks pokonują Spurs

NOWY JORK – Pięć nocy po tym, jak został wysłany do szaleństwa swoim pierwszym nietoperzem, Kanadyjczyk RJ Barrett sprawił, że fani Knicks skandowali jego imię.

Julius Rundle nie czuł tej samej miłości podczas kolejnej ciężkiej nocy w Madison Square Garden.

Barrett zdobył 31 punktów w swoim pierwszym meczu u siebie od czasu wygranej, prowadząc Nowy Jork do wygranej 111-96 nad San Antonio Spurs w poniedziałek wieczorem.

Zdobył 17 punktów po strzale 7 na 11 w drugiej połowie, a fani nie tylko skandowali jego imię, ale nawet „Najlepszy zawodnik”! MVP! „

powiedział Barrett z Mississauga, Ont. „Czuję się jak ja i moi koledzy z drużyny, naprawdę dajemy z siebie wszystko na boisku. Więc to nie tylko dla mnie, żeby pokazać, że nasza drużyna gra dobrze. ”

A Evan Fournier wrócił z nieobecności jednego meczu z 18 punktami dla Knicks, którzy otworzyli mecz, który był bliski pokonując Tottenham 18-2 i rozpoczynając czwartą kwartę.

Barrett miał pięć punktów z rzędu, aby otworzyć ostatnią tercję, która rozpoczęła się zaledwie 82-75 punktami nad Knicks. Zanim Knicks trafili trzech strzelców z rzędu, by zakończyć boom, wynik wynosił 100-77,

Barrett zdobył 3 punkty w zeszły czwartek i dał Knicksowi zwycięstwo 108-105 nad Bostonem. Fournier strzelił w tym meczu najwyższy w karierze 41 punktów, ale przegapił porażkę Knicks w Bostonie w sobotę na końcu meczu u siebie i na wyjeździe z kontuzjowanym lewym udem.

The Knicks wygrali po raz trzeci w czterech meczach, osiągając półmetek w swoim stole przy 20-21.

„Myślę, że mamy pozytywną mentalność, ponieważ gramy lepiej” – powiedział Fournier. „Mam zaufanie i wierzę w to, co możemy osiągnąć. ”

Randle był All-Star w zeszłym sezonie, ale jego spadek w tym sezonie sfrustrował fanów. Randle uniósł kciuki do tłumu podczas czwartkowego zwycięstwa nad Bostonem – a później został ukarany grzywną w wysokości 25 000 $ przez NBA za używanie wulgaryzmów, kiedy wyjaśnił, że prosi ich, aby się zamknęli.

READ  NHL Trade Scores: Tyler Mott do Rangers - kontynuacja

Randall strzelił 1-7 za dwa, chociaż miał 12 zbiórek, a jego drużyna pochwaliła go za dobre poruszanie piłką, gdy grał dwa razy. Buczenie było zauważalne, gdy wystrzelił piłkę powietrza, a później wykonał obrót, tak jak w przypadku „Obi Toppin! Obi Tobin!

„Spójrz, on jest profesjonalistą. – Przejdzie przez to – powiedział trener Knicks, Tom Tebodeau.

Tibodo powiedział, że rozmawiał z The Knicks o tym, by nie pozwolić sobie na pochwały i krytykę ze strony fanów.

„Ważne jest, aby zamknąć drużynę, swoją pracę, następnego dnia wygrać, przeciwnika”, powiedział Tibodo. Przygotuj się do wyjścia, abyś mógł dobrze grać. I spójrz, kiedy gramy dobrze, wiemy, jak bardzo nasi fani kochają tę drużynę, a my ich kochamy.

Degonte Murray zdobył 24 punkty dla drużyny Tottenhamu, która opuściła sześciu zawodników zgodnie z protokołami BHP i zakończyła podróż 1-6. Jacob Boeltel zdobył 12 punktów i 10 zbiórek.

„ Ogólnie jestem zadowolony z tej nocy. „Graliśmy ciężko przez trzy kwarty i trzymaliśmy się razem”, powiedział trener Tottenhamu Gregg Popovich. W tych okolicznościach nie mogłem oczekiwać wiele więcej. Chciałem więcej, ale głupio byłoby oczekiwać więcej. ”

Żadna z drużyn nie awansowała o więcej niż osiem w pierwszej połowie, która zakończyła się prowadzeniem 51-49 przez Knicks po mocnym finiszu Barretta.

Na koniec pomóż im zbudować dwucyfrową poduszkę na trzecim. Barrett trafił do kosza, zamienił grę za trzy punkty i znalazł Quentina Grimesa do skoku, gdy Knicks rozciągnęli się o cztery punkty do 78-67.

Wskazówka

Tottenham: Oprócz sześciu graczy w protokołach BHP, Tottenham stracił także centrum Jocka Landale’a z powodu skurczów pleców. …Looney Walker IV zdobył 15 punktów.

Bibeloty: Kemba Walker przegapił swój szósty mecz z rzędu z powodu kontuzji lewego kolana, a Nerlence Noel stracił dziesiątą bramkę z rzędu, gdy odzyskał zdrowie po przejściu protokołów BHP. Tibodo powiedział, że obaj niedługo wrócą.

READ  NHL odkłada mecz Stars-Coyotes w niedzielę

cichy start

The Knicks zachowali minutę ciszy przed meczem z powodu śmierci 17 osób, w tym ośmiorga dzieci, w niedzielę po pożarze w 19-piętrowym budynku w Bronksie. Fani wiwatowali, gdy zespół podziękował również pierwszym ratownikom, którzy byli na miejscu w najbardziej śmiertelnym pożarze, jaki miasto widziało od ponad trzech dekad.