Kanadyjczycy kontra drapieżniki Najlepsze sześć minut: kreatywność wygrywa dzień

Dla naszych czytelników i nowych członków najważniejsze sześć minut to kontynuacja dyskusji w serii gier. Staramy się, aby była lekka i zabawna. Pełne podsumowania przychodzą rano po każdym meczu.

Pierwszy okres:

• Nagle Montreal rezygnuje z krążka i Monembolt musi dobrze sobie z tym poradzić.
  • ARTTISTE!!!!!! 1-0, Arturi Likonen!
  • Ktoś po prostu rzucił Montembeulte, bez gwizdka sędziów.
  • Zniszczył bramkę, bo został uderzony rękawicą. Świetna robota przez odniesienie, aby zobaczyć to z pierwszej ręki.
  • Evans-Gallagher-Lehkonen wydaje się być jedyną linią, która może dotrzeć do strefy 0.
  • Montembeault z wielką akcją ratunkową w Granlund.
  • Preds prowadzi strzały z 15-9, nie jestem pewien, czy to zwycięski przepis. Montembolt był dobry, ale defensywa dała pewne niebezpieczne szanse.

Drugi okres:

• Cel DVORAKA!
  • Anderson trzyma dysk, podciągając wszystkich, zanim oddaje go Christianowi Dvorakowi, który jest właścicielem otwartej sieci. 2-0, chłopaki!
  • Montreal idzie do gry o władzę.
  • Gol wichury! Najlepsze gole! 3-0.
  • drapieżniki przekroczenia limitu czasu.
  • Boehling, Ryan Boehling!!! 4-0, świetny strzał młodego człowieka!
  • Błyskawica uderza dwukrotnie!!! Ryana Boehlinga! 5-0. 37 sekund między bramkami.
  • Mamy zmieniającego się strażnika, strażnika ras.
  • Gano z Montemboldtem, to powinno być wezwanie, zamiast „opóźnienie meczu” z Johansenem. Moc w Montrealu.
  • To podanie Romanowa zasłużyło na lepszy wynik niż Toffoli.
  • Nienawidzę się kłócić, a potem znowu walczyć…

Trzeci okres:

• Zajęcia pozalekcyjne po dwóch minutach. Po zakończeniu drugiego okresu uczucia nadal są surowe.
  • Toffi do funduszu.
  • Skończyło się czyste konto Montembolt, a bramkę strzelił były gracz Frolandu, Matt Duchenne.
  • Nie najlepszy mecz hokejowy w tej chwili.
  • Oczywiście różdżka Arturiego pęka, gdy idzie strzelać do swojej porażki.
  • 5-2, była gwiazda Frölundy, Duchene, ma swój drugi wieczór w grze o władzę, która nie powinna mieć miejsca.
  • Kolejny montrealczyk do Sin Bena. Władcy nawet wybrali do tego niewłaściwego faceta… nie wspominając o wezwaniu…
  • 5-3, Duchene… co za hat-trick. 3:32 iść.
  • Pusta siatka na drapieżniki.
  • Toffoli z pustą bramką asystował Jeremiasz.
READ  Kyle Freeland rzucił 6 solidnych rund w zwycięstwie drużyny Colorado Rockies nad Arizona Diamondbacks