Kailer Yamamoto podpisuje dwuletni kontrakt z Edmonton Oilers. co to znaczy?

Treść artykułu

Pochodzi z Edmonton Oilers, wieści, że podpisali oni skrzydłowego Kailera Yamamoto na nowy dwuletni kontrakt o wartości 3,1 miliona dolarów na sezon.

Reklama 2

Treść artykułu

Moja opinia

1. Jedna z ostatnich prac dla Oilers GM Ken Holland jest już zakończona. Yamamoto podpisał kontrakt na dwa lata. Oznacza to, że kiedy osiągnie następny kontrakt, nadal będzie ograniczonym wolnym agentem. Warto zauważyć, że dwuletnie zobowiązanie to dodatkowy rok więcej niż zarobił Jesse Bolgojarvi, a Yamamoto zarobił dodatkowe 100 000 dolarów rocznie. Innymi słowy, Oilers pokazał mu więcej zaangażowania niż otrzymał Puljujarvi.

2. Yamamoto zarobił w zeszłym sezonie 1 175 000 milionów dolarów, co jest ogromnym wzrostem dla gracza. Zdobył podbicie dzięki agresywnej grze, plasując 1,64 punktu na 60 z równą siłą, poziomem strzelonym, jakiego można oczekiwać od skrzydłowego z trzeciej serii. Był za Jessem Poliojarvim 1,82 na 60 i Derekiem Ryanem z 1,75 na 60, ale przed Ryanem Nugentem Hopkinsem 1,52 na 60.

Reklama 3

Treść artykułu

3. Niektórzy gracze, tacy jak Warren Voigili i Jesse Polgojarvi, zmarnowali podczas play-offów pod względem gry w duecie. Inni, tacy jak Zach Hyman, Zach Cassian i Evander Kane, podnieśli tempo. Yamamoto pozostał prawie taki sam, jeśli chodzi o jego wkład w strzelanie z pierwszej klasy, w porównaniu z jego głównymi błędami w strzelaniu z pierwszej klasy przeciwko niemu. Był trzecim najskuteczniejszym skrzydłowym w play-offach według tego wskaźnika, który został skompilowany z obszernego przeglądu wideo w kulcie hokeja.

READ  Diabły przejmują obrońcę Ryana Gravesa z Kolorado WYPUSZCZAM

4. Od dawna mówi się, że gracze tacy jak Conor McDavid i Leon Drysittel chcieliby mieć Yamamoto w swojej passie. Dlaczego tak jest? Po pierwsze, Yamamoto jest sprytnym graczem defensywnym, który zastępuje defensywnie, gdy McDavid lub Draisaitl opuszczają jego pozycję defensywną. Z drugiej strony był członkiem trzech najbardziej udanych linii Oilers ery McDavid/Draisaitl, zgodnie z danymi Natural Stat Trick.

Reklama 4

Treść artykułu

Wyjątkowo dobrze łączył się z Conorem McDavidem i Leonem Drysittelem (13 goli, pięć przeciwko), Drysittle i Ryanem Nugentem Hopkinsem (44 gole za, 23 przeciwko), a także z McDavidem i Evanderem Kane (17 goli, dziewięć przeciwko).

5. Na Twitterze, pisarz hokejowy Hall of-Fame, Jim Matheson, powiedział o podpisaniu: „bardzo uczciwa umowa na Yamamoto Ale Oilers z pewnością będą musieli wymienić kogoś na dach, ponieważ McLeod prawdopodobnie dostanie od 1 miliona do 1,5 miliona dolarów w nadchodzącej nowej umowie. Nadal uważam, że Foegele jest najbardziej prawdopodobny. Nie sprzedam Barry’ego. Bardzo cenny dla PP”.

EdmontonOilers unikają oceniania za pomocą Yamamoto, upartej świecy zapłonowej, którą uwielbiają bawić się najlepsi gracze EDM” – powiedział Bob Stover, specjalista od Oilers. Silny w wywołaniach zwrotnych chochlików. Nadal rozwija swoją ofensywną grę… i jest częścią zarówno jednostek PP2, jak i PK”.

Reklama 5

Treść artykułu

6. Najważniejsza informacja pochodzi z PuckPedia: „Po dwuletnim podpisaniu kontraktu z Yamamoto za 3,1 miliona dolarów, #LetsGoOilers przekroczył limit 6,8 miliona dolarów z 21 graczami (12F/7D/2G) w planowanym składzie. Z Klefbom (4,167 miliona dolarów) a Smith (2,2 mln USD) do LTIR, co w rzeczywistości wynosi ponad 423 tys.

READ  Florey zamierza zagrać przynajmniej kolejny sezon w NHL

Ta nowość pojawia się, ponieważ olej nadal potrzebuje podpisu Ryana McLeoda. Oczywiście kluczowy gracz nadal musi zostać przeniesiony, jeśli nafciarze mają być ukryci. kto będzie? Jesse Poliujarvi i Warren Voegel wydają się być faworytami, a Tyson Barry zajmuje trzecie miejsce z szerokim marginesem.

Podstawowe materiały w polityce

Polityka Dzikiego Zachodu: Danielle Smith mocuje się ze Świętą Krową, Lila Ahir walczy z szalejącym bykiem

Leela Uhair, druga od lewej, idzie z synami i mężem Malkitem Uhairem, druga od prawej, po deptaku w Chestermere we wschodnim Calgary, w środę, 8 czerwca 2022 r. Dołączyła do wyścigu o przywództwo Alberty w Zjednoczonej Partii Komunistycznej Alberty.
Leela Uhair, druga od lewej, idzie z synami i mężem Malkitem Uhairem, druga od prawej, po deptaku w Chestermere we wschodnim Calgary, w środę, 8 czerwca 2022 r. Dołączyła do wyścigu o przywództwo Alberty w Zjednoczonej Partii Komunistycznej Alberty. Zdjęcie Jima Wellsa /Opublikuj w mediach

w uwielbieniu

McCurdy: Bouchard absolwenci z wyróżnieniem

Szpilki: Radzenie sobie z wartością Tysona Barry’ego

McCurdy: Ryan McLeod to nowy plakat dla Oilers Development from the Inside

Liście: wybory Kena Hollanda podczas psich dni w sierpniu

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarzy lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top