Justin Bieber świętuje 14 urodziny swojej siostry Jasmine w urodziny ostatniego kochanka

Justin Bieber świętuje czternaste urodziny siostry Jasmine w miłosnym poście, w którym opisuje ją jako „najpiękniejszą, najładniejszą, najcenniejszą młodszą siostrę, o jaką może poprosić brat”.

Justin Bieber wysłał kochające życzenia urodzinowe swojej młodszej siostrze Jasmine w jej 14 urodziny.

Piosenkarz, 28 lat, opublikował zdjęcie siebie i nastolatka, pisząc: „Nie mogę uwierzyć, że to mówię, ale wszystkiego najlepszego z okazji 14 urodzin najsłodszej, najsłodszej, najcenniejszej i najmłodszej siostry, o jaką może poprosić brat!! @jazmynbieber’

Dumny starszy brat udostępnił też kilka zdjęć z minionych lat.

ŻYCZENIA URODZINOWE: Justin Bieber wysłał kochające życzenia urodzinowe swojej młodszej siostrze, Jazmine, na jej 14 urodziny, nazywając ją najsłodszą, najsłodszą, najcenniejszą młodszą siostrą, o jaką może poprosić brat!!

Czas leci: urocza 30-letnia piosenkarka Yummy udostępniała zdjęcia siebie i Jazmyn, odkąd była mała

Czas leci: Justin miał 14 lat, gdy jego ojcu Jeremy'emu i jego byłemu partnerowi urodziła się jego młodsza siostra

Czas leci: urocza 28-letnia piosenkarka Yummy od najmłodszych lat udostępniała zdjęcia siebie i Jazmyn

Piosenkarka Favorite Girl zrobiła sobie przerwę w trasie World Justice Tour w Memorial Day, ale w piątek wróci w trasę z koncertem na Brooklynie w Nowym Jorku.

Po balu maturalnym w Detroit w przyszłym tygodniu jedzie do swojej rodzinnej Kanady na dwa koncerty w Toronto.

Jazmyn zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z czasów rodziny dwa tygodnie temu, pokazujące wizytę w Szekspira w Ontario z gwiazdą i jego 25-letnią żoną Hailey.

Rodzina: Justin i jego żona Hailey komunikują się ze swoją siostrą Jasmine

Rodzina: Justin i jego żona Hailey komunikują się ze swoją siostrą Jasmine

Więź: Justin i jego siostra spędzili razem czas w jej urodziny

Więź: Justin i jego siostra spędzili razem czas w jej urodziny

Podczas koncertu w Meksyku w zeszłym tygodniu piosenkarka Love Yourself uroniła łzy na scenie dwa dni po tragicznej strzelaninie w Uvalde w Teksasie. 19 czwartoklasistów i dwoje dorosłych zostało zabitych przez bandytę, który zaatakował ich w szkole podstawowej.

READ  Podsumowanie „911”: Sezon 5 Odcinek 5 – Ujawniono lokalizację Maddie

Wszechstronnie utalentowany muzyk podzielił się tym wzruszającym momentem na Instagramie, pisząc: „Łzy wypełniają moje oczy nadzieją dla ludzkości”.

Później powiedział tłumowi, który wybiegł: „Wszyscy są równi. Na tym świecie jest wiele podziałów i wiele niesprawiedliwości rasowej, ale my będziemy tworzyć różnice”. „Musimy stać razem, zjednoczyć się i świętować wśród się nawzajem, ponieważ wszyscy jesteśmy tacy sami”.

Tears: Piosenkarka Hold On ogłoszona na Instagramie

Tears: The Hold On piosenkarz ogłosił na Instagramie „Łzy wypełniają moje oczy nadzieją dla ludzkości” po tym, jak uronił łzy na scenie w Meksyku dwa dni po przerażającej strzelaninie w szkole podstawowej w Teksasie

Reklamy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top