Joshua Jackson i Judy Turner Smith nie obserwują się na Instagramie

Związek Joshuy Jacksona i Judy Turner Smith może być w potoku bez wiosła.

Wygląda na to, że absolwentka i modelka „Dawson Creek” przestali się obserwować na Instagramie, chociaż nie jest jasne, kiedy to się stało.

„Dlaczego Joshua Jackson i jego żona Jodi Turner Smith przestali się obserwować na Instagramie 👀👀👀”, 1 osoba Tweetuj w czwartek.

Jeden z internautów odpowiedział z rozczarowaniem: „To smutne, że byli tacy mili”.

Pomimo pozornego braku kontynuacji, 44-letni Jackson rzucił się na Turnera Smitha w wywiadzie opublikowanym w środę.

„Ona jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie”, aktor MI! Aktualności. „I zawsze ją łamie, kiedy jest na czerwonym dywanie. To naprawdę cudowne”.

„Ale powiem ci, że nie ma nic lepszego niż wstawanie rano, otwieranie oczu i oglądanie jej twarzy rano”.

Tego samego dnia udostępnił sponsorowany post, w którym był widziany z 36-letnim Turnerem Smithem, jak zawsze zakochanym na ciepłym zdjęciu.

„Nie ma mowy, aby opisać otrzymanie telefonu potwierdzającego kolejną wielką przerwę 🎬 wraz z @motorolaus #razrjodiesmith i ja połączyliśmy siły z @teenvogue dla #GenerationNext, aby uczcić młodych projektantów pracujących nad uzyskaniem telefonów zmieniających karierę. 📱 Dołącz do nas i podziel się historią # Połączenie, które zaczęło wszystko #reklama”, Przeczytaj podpis.

Joshua Jackson na czerwonym dywanie
Jackson poślubił modelkę w 2019 roku.
Getty Images dla Deadline Hollow

A w maju duet ponownie się pośpieszył, współpracując z Motorolą podczas imprezy Gucci.

„Jestem podekscytowany, że mogę uczestniczyć w największej nocy mody z moją niesamowitą żoną, jodiesmith we współpracy z MotorolaUs #razr. Znokautowaliśmy zwyczajność i wyraziliśmy naszą wyjątkowość i kreatywność dzięki naszej modzie Gucci #HangUpOnIt #ad „, Jackson napisał w poście.

Judy Turner Smith
Turner Smith ujawniła, że ​​to ona oświadczyła się mężowi.
Getty Images dla Red Sea Interna

Jackson też stworzyłem słodką wiadomość O jego żonie podczas obchodów urodzin w 2020 roku.

READ  Trish Stratus dokucza powrót „Trich Heel”

„Wszystkiego najlepszego moja piękna żona. Dziękuję, że zdecydowałeś się podzielić ze mną swoim światłem. Dziękuję za kroczenie tą ścieżką życia jako moja żona. Dziękuję za sprowadzenie naszej córki na świat” – opisał jej zdjęcie.

W lipcu 2021 Turner Smith ujawnił, że była Osoba, która przedstawiła przedstawicielaMimo że podzielił się nim później Zadał też pytanie.

mąż W kwietniu 2020 roku powitał córkę Jenny A Wyszłam za mąż rok temu. Od tego czasu są bardzo otwarci w kwestii wzajemnej miłości.

Przedstawiciele Jacksona i Turnera Smitha nie od razu odpowiedzieli na prośbę Big Six o komentarz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top