Jonah potwierdza długość obecnej umowy z Impact Wrestling

Źródło obrazu: IMPACT Wrestling

Yunus Chętny do podążania ścieżką buntu.

JONAH (dawniej Bronson Reed/Jonah Rock) stwierdził, że jest w „krótkoterminowej” umowie z IMPACT Wrestling i teraz wiemy, jak długo będzie w tej firmie w ramach obecnej umowy.

WrestleZone niedawno rozmawiał z JONAH, który potwierdził, że jego umowa działa w ramach programu IMPACT Rebellion pay-per-view w kwietniu. „Top Dog” został zapytany o jego możliwy powrót na drogę z IMPACT, który: Niedawno ogłoszono trasę koncertową w wielu miastach Na początek nowego roku. JONAH powiedział, że będzie w trasie podczas tych wydarzeń i nie może się doczekać możliwości występu przed różnymi tłumami.

„Moja umowa z IMPACT odbywa się poprzez Rebellion, więc wiem, że będę tam na tej trasie przez Rebellion”, powiedział WrestleZone. „Myślę, że to ekscytujące być w trasie i przebywać w różnych miastach, gdzie ci ludzie mogą oglądać IMPACT Wrestling, zamiast umieszczać je w jednym miejscu.

„Miałem to dużo z tym, co stało się NXT po pandemii, zostało umieszczone w jednym miejscu na Florydzie i nie jest tak, że jest świetne [having a steady venue]Zaznaczył, że zapasy są tam dobre, ale zawsze dobrze jest pojechać do różnych miast i spotkać się z różnymi tłumami.

Yunus Zadebiutował z IMPACT W listopadzie w Turning Point, gdzie zaatakował Josha Alexandra, swojego przeciwnika w styczniowym programie Hard To Kill.

IMPACT będzie walczył w Dallas o Hard To Kill, po czym promocja zakończy się w Fort Lauderdale, Nowym Orleanie, Louisville (KY) i Filadelfii między styczniem a marcem 2022 roku. Rebelia jest obecnie zaplanowana na kwiecień 2022, ale oficjalna data miejsce do tej pory nie ogłoszone.

READ  Kodak Black robi zdjęcia z Jadą Pinkett Smith, odcienie Tupac

Czekajcie na pełny wywiad WrestleZone z JONAH, który opowiada również o walce z Joshem Alexandrem w Hard To Kill, inspirowanym Bam Bam Bigelow, mającym na celu wprowadzenie jego marki do różnych promocji i nie tylko. Jonah również ostatnio mówił o tym, że mógłby zmieścić się w każdym menu lub każdej epoce. Przeczytaj więcej o tym, jak czuje się z talentem, który możesz „umieścić w dowolnym miejscu” ten link.

Czytaj więcej: Yuna chce zdobyć mistrzostwo wagi ciężkiej IWGP i stać się „nowoczesnym potworem”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top