JoJo Siwa nie został zaproszony do Nickelodeon Kids’ Choice Awards

„Moja piosenka stworzyła kawałki, ale nie ja”.

Jojo Siwa W nowym filmie na swoim Instagramie opowiada, dlaczego nie weźmie udziału w rozdaniu nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards w 2022 roku.

Amy Sussman / Getty Images

Dla kontekstu, JoJo od wielu lat współpracuje z Nickelodeon. W szczególności istnieje jego produkcja Nickelodeon okrągły senktóry wystartował w 2019 roku. Wydaje się mieć Pierwotnie tylko z powodu rokale się skończyło W zeszłym miesiącu Najprawdopodobniej z powodu epidemii.

Leon Bennett / Getty Images

Jednak we wrześniu 2021 r. JoJo o nazwie Nickelodeon za to, że nie pozwoliła jej wykonać żadnej z jej oryginalnych piosenek z jej nowego filmu muzycznego, J . zespół, podczas jej nowych tras koncertowych – chociaż film jest wyświetlany w Paramount+, która jest częścią tej samej firmy medialnej co Nickelodeon. „Praca dla firmy, takiej jak prawdziwy człowiek, traktowany jak marka, jest fajna, dopóki nie będzie” – napisała na Twitterze.

Leon Bennett / Getty Images

Warto jednak zauważyć, że Jojo też był wciąż filtr O tegoroczną nagrodę Kids’ Choice Award – Ulubioną Gwiazdę Muzyki Społecznej, którą przegrała z Dixie Di Amelio.

Stephanie Keenan/Getty Images dla GLAAD

JoJo powiedziała na swoim Instagramie: „Wielu z was pytało mnie, dlaczego nie wzięłam dziś wieczorem udziału w Nickelodeon Kids’ Choice Awards, a odpowiedź jest bardzo prosta – nie zostałam zaproszona”.

„Nie jestem pewna dlaczego, ale nie dostałam zaproszenia” – kontynuowała, dodając w podpisie: „Nie chcę, żeby ktokolwiek myślał, że to mój wybór, żeby nie iść”.

Niektóre znajome twarze wskoczyły w komentarze, aby wyrazić swoje poparcie dla JoJo:

Jeśli chodzi o jej historię, JoJo kontynuowała: „Ktoś wskazał mi na coś – użyli mojej piosenki „One Chance”. Uciąłem moją piosenkę, ale nie ja”.

Będziemy Cię informować, jeśli dowiemy się czegoś od Nickelodeon!

READ  Awatar 2 gwiazdka Zoe Saldana wydała ostrzeżenie fanom po obejrzeniu części nowego filmu Jamesa Camerona

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top