JoJo Siwa krytykuje krytyka „SYTYCD” wśród niespodziewanego wyjścia Matthew Morrisona

Umowa dramatu.

JoJo Siwa epicko oklaskiwał trollę na Twitterze, która próbowała ją skrytykować za brak odpowiednich umiejętności do oceniania „Więc myślisz, że umiesz tańczyć”.

„Klątwa. Zobaczyłem nagłówek „Sędzia odchodzi #sytycd” i byłem podekscytowany. tak! itsjojosiwa wyszedł! Ale nie. Krytyk napisał, odnosząc się do Matthew Morrisona Nagłe wyjście aktora Z cyklu konkursów tanecznych.

„Klątwa! Myślałem, że wniosło to do serialu perspektywę Broadwayu. Może nie ekspert w tańcu, ale w sztuce popisów. Nadal nie oglądam. „

Siwa, 19 lat, Prześlij wiadomość ponownie we wtorek, dodając: „Dosłownie, dlaczego to tweetujesz?”

Następnie profesjonalna tancerka wyruszyć na wyprawę Niektóre z jej najważniejszych wydarzeń w karierze: „18 lat znajomości tańca, 4 główne taneczne programy telewizyjne, zatrudniła ponad 1000 tancerzy i 16 teledysków tanecznych”.

Dodała: „Jeśli mnie nie lubisz, to w porządku… ale jeśli myślisz, że nie wiem nic o tańcu, brzmię głupio”.

Na zdjęciu od lewej: Stephen "Skurcz" Szef, Jojo Siwa i Matthew Morrison.
Siedemnasty sezon „SYTYCD” miał premierę w połowie maja z Siwą, Morrisonem i Stephenem „tWitchem” Bossem w roli jurorów.
Adam Róża / Lis

Siwa – która tańczy i śpiewa od dziecka – zyskała sławę po występie w „Abby’s Ultimate Dance Competition” i „Dance Moms” u boku swojej matki Jessaline.

„Kiedy mój mąż przychodzi, aby to zabrać [dance] W studio nie chciałbyś wychodzić na noc, „Dumna mamo Toczący Kamień W czerwcu 2019 r. „Miała 2 lata”.

Od tego czasu wszechstronnie utalentowana artystka zyskała miliony obserwujących w mediach społecznościowych, wystąpiła w Nickelodeon, była mentorem zespołu tancerzy w „Siwa Dance Pop Revolution” i podróżowała po świecie, żeby wymienić tylko kilka jej niesamowitych osiągnięć.

W listopadzie 2021 ona też Drugie miejsce – A Historia stworzona Z profesjonalną partnerką Jenną Johnson – w 30. sezonie „Dancing with the Stars”.

Jenna Johnson i Jojo Siwa występują w
Tancerz brał udział w 30. sezonie „Dancing with the Stars” z Jenną Johnson.
ABC przez Getty Images

Siwa została następnie wybrana do sędziowania „SYTYCD” obok Morrisona i Stephena „tWitch” Bossów, a Cat Deeley powróciła jako gospodarz siedemnastego sezonu.

Program trafił na pierwsze strony gazet, ponieważ 43-letni Morrison potwierdził, że odchodzi po tym, jak nie przestrzega „protokołów produkcji konkurencji”.

READ  Ukraiński aktor Pasha Lee ginie w walce z siłami rosyjskimi - Entertainment News

„Możliwość bycia jurorem So You Think You Can Dance była dla mnie niesamowitym zaszczytem. Dlatego z żalem informuję, że opuszczę show, alum 'Glee’ Mówił nam co tydzień W oświadczeniu wydanym 27 maja.

„Po sfilmowaniu rund testowych do pokazu i zakończeniu selekcji 12 finalistów, nie przestrzegałem protokołów produkcji konkursowych, co uniemożliwiło mi sprawiedliwą ocenę konkursu. Nie mogę wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych i będę razem z wami obserwować to, co robię wiem, że będzie to jeden z najlepszych sezonów” .

Matthew Morrison i Jojo Siwa na scenie podczas odcinka "Jeśli myślisz, że umiesz tańczyć."
„Nie mogę wystarczająco przeprosić wszystkich zaangażowanych” – powiedział Morrison w oświadczeniu.
Mike Yarish/Lis

Żadne dalsze szczegóły nie zostały ujawnione, chociaż źródło powiedziało: „To było drobne wykroczenie, które spowodowało, że Morrison opuścił serię”. Strona Six zwróciła się do Morrisona i Foxa o komentarz.

„So You Think You Can Dance” nadawany jest w każdą środę o 21:00 EST/PT na kanale Fox.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top