Johnny Knoxville wejdzie do 2022 WWE Royal Rumble

Zdjęcie: gotpap / Bauer-Griffin / GC Images

Cześć, ja Johnny KnoxvilleWitamy w… Royal Rumble?

Wydaje się Osioł Supergwiazda Johnny Knoxville pojawia się na ringu w 2022 WWE Royal Rumble. ostatnio Instagram W poście w Knoxville aktor powiedział, że chciałby zrobić coś wielkiego i że będzie robił „Bieganie na szczyt”. W filmie Knoxville strzelił do mistrza WWE Big E i mistrza WWE Universal Roman Reigns, nazywając je odpowiednio „Little E” i „Roman Ruins”.

WWE wspomniało o wideo z Knoxville w transmisji pierwszego dnia, czyniąc rzeczy oficjalnymi dla meczu Royal Rumble. jego następny film dupa na zawsze Zostanie wydany dwa dni po Royal Rumble, więc prawdopodobnie będzie to link do filmu, gdy nadejdzie czas. 2022 Royal Rumble pay-per-view ma mieć premierę 29 stycznia 2022 roku i będzie transmitowany w sieci WWE.

Związek może wydawać się dziwnym połączeniem, ale Knoxville i załoga Jackass pojawiali się w telewizji WWE w minionych latach. Knoxville zadebiutowało w 2008 roku, by zadebiutować w internetowym sitcomie z The Great Khali, który wcześniej pojawił się w Seria internetowa, jeden burbon, jedna szkocka i jedno piwo. Udział w segmencie zakulisowym z RK-BroEkipa Jackass pojawiła się nawet niedawno na SmackDown, 10 grudnia.

Pełną wiadomość od Johnny’ego Knoxville’a można zobaczyć poniżej:

Szczęśliwego Nowego Roku i kocham wszystkich. Mam wielkie ogłoszenie, że bardzo chciałem wydostać się z klatki piersiowej. Spędziłem dużo czasu podczas wakacji myśląc o tym, jak chcę zacząć 2022 i postanowiłem to zrobić, skopując tyłki i biorąc nazwiska. A najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest bieganie do Rumble, zgadza się @WWE’s Royal Rumble. Trening zaczyna się dzisiaj, nie dlatego, że będę go potrzebował dużo, ponieważ widziałem aktualny skład WWE i zabawne jest myślenie, że ktokolwiek mógłby mnie przerzucić przez górną linę. śmieszny! Będę mentorem moich mistrzów wrestlingu, takich jak @throck, Abdullah the Butcher i wielki Gorilla Monsoon. Patrząc na to, daję sobie 100% szansę na wygraną. Jak myślisz, jaką mam szansę? Z poważaniem, Johnny Knoxville, Mistrz Świata #roadtowrestlemania #royalrumble #wwe #jackassforever

Czytaj więcej: Wyniki WWE dzień pierwszy (1/1/22)

READ  Młodzi i niespokojni spoilery 4-8 października 2021

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top