John Wick Creator pisze film Sega Street Rage

Grafika z Streets of Rage III z Axelem i Blaise'em.

zdjęcie: Sega

2022 nadal dostarcza nagłówki, które wyglądają, jakby zostały stworzone przez nieuczciwą sztuczną inteligencję, która uczy się grać w Mad Libs. Dzisiejszy przykład: Zostało to zgłoszone po ciągłym sukcesie Mój głos Movies, Sega i dj2 Entertainment współpracują z pisarzem John Wick O filmie opartym na klasycznym sega beat ’em up Ulice gniewu.

Dziś, Limit wzmiankowany Następna gra wideo Sega, która trafiła do kin z adaptacją filmową, to historia Genesis w latach 90 Ulice gniewu. Mówi się, że Sega ponownie współpracuje z dj2 Entertainment, tym samym domem produkcyjnym, co za nim Jeż Sonic Kino. Pod redakcją Dereka Kolstada, twórcy John Wick Działalność franczyzowa. Dla mnie LimitZe swoich źródeł napisał scenariusz ”na specyfikacjach”, czyli językiem Hollywood, kiedy pisarz pisze coś nieproszonego i wysyła to do studia. Można się zastanawiać, czy Kolstad jest wielkim fanem Segi.

Czytaj więcej: Raport: wystąpi w nim Jason Momoa Maine Craft Film

Dla tych, którzy nie grali w oryginalną grę, Ulice gniewuPierwotnie wydany w 1991 roku, gracze wcielają się w Adama, Axela lub Blaze’a, trzech doświadczonych policjantów, którzy pracują razem, aby uratować miasto przed najazdem niebezpiecznego gangu przestępczego kierowanego przez pana Page. Aby wygrać dzień, dużo uderzają i kopią, przechodząc przez osiem poziomów z jednej strony ekranu na drugą.

Po sukcesie pierwszej gry szybko wydano dwie serie. Jednak po kontrowersyjnej trzeciej grze w 1994 roku seria leżała w większości uśpiona przez ponad dwie dekady, aż do najnowszej wersji w 2020 roku Ulice gniewu 4. Teraz kontynuuj sukces obu Mój głos KinoWygląda na to, że Sega patrzy na super popularną serię Beat ’em up pod kątem jej możliwego kolejnego sukcesu.

Jak wskazano Limitpo kolejnym John Wick Absolwent pracuje obecnie nad montażem swojego filmu o grze wideo. Chad Stahelski, dyrektor Trójki John Wick Filmy, reżyserujesz film oparty wyłącznie na PlayStation Duch Cuszimy. Ten film był Po raz pierwszy ogłoszony w 2021 r..

W międzyczasie to sprawiedliwe Jeden z wielu projektów gier wideo w toku Od DJ2 Entertainment. Firma produkcyjna pracuje również nad filmami opartymi na Życie jest dziwne, weź dwa śpiące psy, I Dyskoteka Elizjum. No i też Film z Teddym Roxbeinem, Myśleć? Dziwne rzeczy.

Jednak podobnie jak w telewizyjnych programach wideo, takich jak tajemniczy i filmy takie jak Mój głos Kontynuując osiąganie światowych sukcesów, prawdopodobnie zobaczymy więcej Filmy i programy telewizyjne oparte na grach Dostawanie Zapowiedziany w nadchodzących miesiącach.

READ  Zobacz oficjalne zdjęcia z 4 urodzin księcia Louisa autorstwa mamy Kate

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top