John Gibson zaprzecza plotkom handlowym o Anaheim Ducks

Bramkarz Anaheim Ducks John Gibson Powiedz Ericowi Stevensowi z The Athletic Nigdy nie prosił o handel.

Rozeszły się pogłoski o dostępności Gibsona i Raport poniedziałkowy Wskazał, że poinformował kaczki o swoim pragnieniu zawarcia transakcji.

„Wszystkie plotki, z których dostałem telefon [my agent Kurt Overhardt] Źle wczoraj, ponieważ nie rozmawiałem z nikim tam” – powiedział Gibson do Stephensa. „Nic z tego nie jest w porządku”.

Powtórzył, że nie szuka wymiany i powiedział, że jest „szczęśliwy” będąc w Anaheim, dodając, że plotki nie docierają do niego zbyt często.

„To mi naprawdę nie przeszkadza” – dodał Gibson. „Chciałem zrozumieć, że to nieprawda. Kiedy podpisałem przedłużenie w Anaheim, ale kilka lat temu, powiedziałem, że to zaszczyt grać w tym samym mieście i być częścią tej samej organizacji przez całą moją karierę. Nadal mam wszystkie moje zamiary, aby to zrobić”.

28-latek spędził całą swoją karierę w NHL dziewięć lat w organizacji Ducks Organization i zagrał w 56 meczach w latach 2021-22, strzelając gole średnio 3,19 i oszczędzając 0,904.

The Ducks przeoczyli play-offy czwarty sezon z rzędu w tym roku i nie przeszli przez pierwszą rundę od czasu dotarcia do finału Konferencji Zachodniej w 2017 roku.

Pochodzący z Pittsburgha ma wejść w czwarty rok ośmioletniej umowy o wartości 51,2 miliona dolarów, której pułap wynosi 6,4 miliona dolarów. Miał również klauzulę zakazu handlu dla 10 drużyn, która weszła w życie zeszłego lata.

W swojej karierze Gibson ma rekordowe 166-148-51, przy średniej goli 2,67 i procentach oszczędności 0,915.

READ  Jets rozpoczyna erę post-Morris ze stratą, gdy spadają do Ovishkins Capitals

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top