John Cena kradnie tytuł Finna Balora, rzuci wyzwanie Romanowi Reignsowi na WWE SummerSlam

Źródło obrazu: WWE

Chociaż odmówił Jan Cenawyzwanie z zeszłego tygodnia, czasy romańskie To było tylko nieuniknione przedłużenie, ponieważ dwie gwiazdy miały się teraz zderzyć WWE SummerSlam Z powodu podpisania szokującego kontraktu, który zakończył się zdobyciem meczu przez Cena.

Podczas podpisywania planowanej umowy pomiędzy Szukam Balora Roman panuje w tym tygodniu Atak w piątek wieczoremReigns rozpoczął podpisywanie, mówiąc, że podczas gdy ktoś taki jak Cena może myśleć, że Balor jest pod nim, Reigns wie, że były mistrz NXT zasługuje na wyzwanie o WWE Universal Championship. Jednak Reigns ostrzegł, że pokona „Prince” na SummerSlam. Następnie twierdził, że odeśle Balora z powrotem do NXT przed podpisaniem kontraktu.

Balor dostał kontrakt i powiedział, że chociaż Reigns powinien dobrze o sobie myśleć, to powrót do NXT będzie franczyzą Balora, ale z Universal Championship. Zanim zdążył podpisać kontrakt, Baron Corbin pojawił się znikąd i zaatakował Balora, uderzając głową o stół, zanim wyrzucił go z ringu i przekroczył barierę czasu. Następnie Corbin wrócił na ring i złapał kontrakt, zamierzając go podpisać, kiedy nikt oprócz Johna Ceny nie wpadł na ring.

Cena szybko powstrzymał Corbina przed podpisaniem kontraktu i wyrzucił byłego King of the Ring z ringu. Wtedy Cena wybrał kontrakt na ziemi. Po spojrzeniu przez chwilę na rozzłoszczonego Reignsa, Cena wyjął Sharpie z kieszeni i podpisał swoje nazwisko do kontraktu, pozornie zablokowanego w meczu.

Za kulisami najwyraźniej rozwścieczony Paul Heyman próbował przekonać Adama Pierce’a i Sonyę Deville do ogłoszenia kontraktu nieważnym i nielegalnym, ponieważ podpis Ceny nie był prawnie wiążący. Zamiast tego Pierce potwierdził kontrakt; Stwierdził, że skoro oba podpisy były na papierze, to u niego dobrze się sprawdziło. W rezultacie mecz Ceny z Reigns jest oficjalny.

Związane z: Wyniki WWE Friday Night SmackDown (30.07.21)

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top